Stunts
Stunts - náhled

Jedna z nej. závodních her své doby.

...

Bust-A-Move Recenze

Recenze | Screeny


Rozmlátí pohyb je PC verze klasické hry.

Tam není moc co není řečené o této hře. Jak vidíte na obrazovkách, musíte spustit barevné bublinky ze spodu obrazovky. Kdy vy jste dostali 3 bublinky stejné barvy v řadě budou explodovat a opadávat.

Toto jednoduchý princip je základem ohromné hry a to má stejnou návykovou hru jak Tetris. To drží vás sezení za procent bez jakéhokoliv upozornění času nebo lidí kolem vás.

Ale kdy vy začnete se nudit hrající sebe, vy se můžete rozhodnout hrát proti přítel ve vynikajícím 2 hráčském módu. To je, bez pochyby, nejlepší část hry a pravdivé klasiky pro nudný patrona večírek k narozeninám.

V 2 hráčském módu vy hrajete v splitscreen módu, a všechny bublinky vy pálíte vytrvale zvednete na obrazovce dalšího hráče. To je opravdu zábavný vidět jak dalšího hráče zabředne ve všechny ty bublinky, zatímco vy můžete jen sedět nečinně a sledovat jak on nebo ona umírá. Ale zůstat výstrahu! S 1 výstřelem všechno to může měnit a jste vy jeden v problémech...

S ohromnou hrou a vynikajícím 2 hráčským módem, tato hra je jen pravdivá klasika a každý člověk by měl pokuste se o to nejméně jednou.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Taito Corporation

Obrazek:Bust-A-Move - stáhnout

1xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo