Castlevania
Castlevania - náhled

Musím říkám že když použití aby psalo recenzi já jsem byl poněkud zvědavý co hra budou stejný. Já jsem nebyl zklamaný, ale žádný nebyl by

...

Buffalo Bills Rodeo Games Recenze

Recenze | Screeny


Jméno hodně říká to všechno: V Buffalo Billovi- ovo rodeu hrách, vy jste mladý muž, který je součástí Buffalo Billa- ovo cestujícího rodea aktu, který se skládá z různých triků Divokého západu a výkonů. Vy musíte dát dohromady akt váš vlastní, sestávající se nějaký /každý /žádný nebo všeho ze šesti jiných senzací: ostrostřelec, nůž házení, chytání telat lasem, spoutání telat před cejchováním, mustang jízda a dostavník zachraňuje.

Každá hra je zařízený v klasickém formátu arkády, a vy musíte dostat nejvyšší skóre možné použití kurzorových kláves a mezerníku. Tam není žádný skutečný objekt, jen aby dostal nejvyšší skóre.

Hra je velice veselá zábava, a zvláště já mám rád nůž házení hry (vy uvidíte co já mám na mysli). Zvukový doprovod má širokou škálu světlý a živý nápěvy aby pobavily vás s. Jako všechny staré DOS hry, grafika jsou nic zvláštního ale splňovat účel dost dobře, a moc barevný a vibrující obrázky jsou přidaný plus.

Pokud jde o kompatibilitu, hra báječně pracuje s DOSBOX ale může také být provozovaný pod Windows, dokud vy jste ochotní vzdát se dobrého zvuku.

Dohromady, Buffalo Bill- ovo rodeo hry zaslouží si příděl 4, protože to je veselá zábava a zařazení, a moc věrný atmosféře Divokého západu. Pokračovat, zkusit to!


Rok vydaní: 1989

Vydali: MicroValue

Obrazek:Buffalo Bills Rodeo Games - stáhnout

5xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo