Space 1889
Space 1889 - náhled

Svět prostoru 1889 je žánr-definující Vernian retro-futurismus, obvykle shrnoval slovní "steampunk". Rok je 1889 a téměř všechnon, co Jul

...

Blackthorne Recenze

Recenze | Screeny


Blackthorne je hra která vždy bude připomenutý jak legenda.To je jeden z těch her který byl ' nejhledanější ' v době jejich vydání. To rozšiřuje jako vir, téměř okamžitě. Každý člověk chtěl to, a každý člověk měl to. Proč? Dobře, recept je jednoduchý - všechno to bere je tuhý, charismatický, mužný znak s kulovnicí, sada uvolněný v světě fantazii aby znovu získala trůn který oprávněně je jeho.

Zvuk lepkavý? Koho to zajímá; hra je výborně ! Teď, když hodně vy víte co předpokládá se, že vy budete děláte (a co může být víc veselá zábava než dmýchací zlí cizinci mučení vašeho druhu?), zbytek je moc lépe než děj. To je klasická platformní hra, tak vy jste omezení k dvěma dimenzím. To bude víc než dost, věřit mi.

Tam jsou nespočetné úrovně, každá sada úrovní obsahujících jiné nepřátele a nové zbraně a scenérii. Toto hodně zajišťuje , že hra nestává se jednotvárná. Zvuk a grafika jsou moc zábavná a nadnormální.

Celkově, jeho ohromný balíček - skutečná hráčova hra, takřka.

Víc než dost zasloužit si jeho spravedlivé místo na Abandonia!

Vychutnávejte!


Rok vydaní: 1994

Vydali: Blizzard Entertainment, Inc.

Obrazek:Blackthorne - stáhnout

42xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo