Crime Time
Crime Time - náhled

Já jsem opravdu zlobil se na mé bratry kdy on prodal jeho starého staršího kapitána 64, protože já jsem chtěl to, tak já jsem rozhodl se

...

Black Sect Recenze

Recenze | Screeny


V černé sektě, kterou vy hrajete roli hocha který byl pověřil oba zastavit cizí sektu která trápí město Hobdale, a obnovit hláskovat knihu v jeho majetku. Hra koná se v říkat město a jeho okolí, a má typické středověké nastavení.

Hra je z výrobců Maupiti Islandu, a i když to má podobnosti, to také má jedinečné vlastnosti z jeho vlastní. Vy máte jen tři dny aby řešily vaši situaci, a jako každé real - timové dobrodružství, lidi přijdou a jít podle hodiny. Vy máte šestnáct akcí a sedmi dalších pro položky, všechny ukázaný skrz ikony. To může chvíli trvat aby uvědomil si význam každé ikony, ale vy přijdete k rozumět jejich účelu. Jak ve všechny hrách s tolik akcí, člověk neví to nikdy jestli musíte tlačit, zvednoutnebo táhnout páku, ale to nevadí.

Rozhraní je jednoduchý. V straně lícové tam jsou, odshorě až dolů: Lankhor logo (že jestli stlačený ukazuje procento hry již dokončilo), čas, klávesa narážky (to ukáže vám trochu a dost zbytečná narážku), vybraná položka z vašeho inventáře, položek na podlaze jestli nějaký, a klávesa která showsthe akce. Na nižší části obrazovky tam je pohybová ikona, inventář, a chránit knoflík. V rohu tam je kruh s BS. To mělo ve zvyku vystoupit, a jestli to mění k obrazu trávy, to znamená, že vy jste skrytí.

Naštěstí, čas je nevalný problém dokud vy ne- obcházet příliš mnoho, a má právě ten účinek na hru.

Hra většinou se točí kolem nálezu položek a užívání jichnebo dávající jim někomu. Třebaže to pracuje většinu té doby, jestli jedny zpříčí se, že to je snadné stát se nudný a opustit hru. Potíž hry nepomáhá s tím bod. Také tam není žádný dialog: mluvení s někým ukazuje jediné nebo dvě fráze, jen aby věděly si rady s nimi. To může cítit jako vada, ale toto není ten druh hry.

Vy můžete mít jen pět položek najednou, tak můžete potřebovat aby snížili něco, a jak člověk neví tu nikdy jakou položku vy chystáte se potřebovat, že to může být trochu otravný.

Na technické straně grafika jsou dobrá, jestliže ne ohromný, a hudba a prostředí zvuky jsou dobré.

Nakonec, třebaže hra má trhliny to může být těšilo se z přinejmenším na chvíli, a má to cenu zkoušení se pokud vám líbí tohoto druhu hry.

Zatímco většina tohoto hry byla přeloženo z Francouze, nějaký části nebyly schopné aby byl změněný: úvod kredity a text nápovědy pro objekty a lokality, a v pohybovém panelu, západ je ještě označený O. Toto není oficiální anglický překlad, jak Lankhor nikdy neudělal jeden.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Lankhor

Obrazek:Black Sect - stáhnout

44xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo