Phantasie III - The Wrath of Nikademus
Phantasie III - The Wrath of Nikademus - náhled

Pozadí

Toto je jedním z pravdivých klenotů RPG her. Kdybych byl kompiloval vrcholných deset seznamu všechno nejlepší RPG her z pře

...

BattleTech - The Crescent Hawks Revenge Recenze

Recenze | Screeny


Někteří z můžete uvažovat o duně 2 jak matka RTS her... do jisté míry, to jsou pravda. Ale ne v celo - tam byly RTS hry dávno před prvními koncepty na duně 2 byl naservírován. Crescent Hawks Revenge je jeden z nich.

Hra zvedne krátce po událostech Battletech: Crescent Hawks Inception (jestli vy nemáte hraný že hra, já navrhuji, že vy děláte to nyní), s Jason Youngblood, teď členem Crescent Hawks, začínajícího hledání místa pobytu z jeho otce. Samozřejmě, věci nejdou docela tak plánovaný - ale to je lépe já opustím přesný co, kdo a kde pro vás objevit.

Hra není docela co vy možná jste zvykli si na s některým z moderních RTS her - ve skutečnosti, vy sotva máte nějaké kontrolu nad specifickými účinky vašich mechaniků. Vy můžete objednat je kde pohybovat, co napadnout a režimy těchto akcí (eg vy můžete objednat jednotku k jednotlivě pálit !, jen v samo --obraně nebo ne útoku vůbec), ale většina je zanechány pilotům' AI. Překvapivě, toto řešení je dost efektivní. Hra pozastaví se kdy vy kliknete na jednotku aby dala to příkazy, tak vy můžete zabrat čas plánování vašich pohybů jak vy vidíte vhodní.

To neznamená , že hra je kdekoli blízko u snadný - ve skutečnosti, vy jste hození do hluboké vody přímo ze začátku (a doslova!). Vaše velice první mise dává vy s poškozeným Jennerem ( světlý mechanik který balí hezké pole zbraní) proti plně funkčnímu kobylce (moc světlému mechanikovi s tenkými obrněnými jednotkami). Zvuky jednoduché? Na mou duši. Kromě, Jennerovy senzory jsou poškozené které udělají to tvrdé pro jeho pilota aby udeřil stodolu z deseti metrů. Pro udělat věci hůř, jestli vy dovolíte kobylku aby vstoupila dva nebo tak nějak výstřely ve váš daný dolů dropship to je konec hry!

Toto není nejsnadnější mise v hře, ale dobrá reprezentace celkové potíže - jinými slovy tvrdý jako Battlemaster- ovo obrněné jednotky! Navíc, vy můžete jen chránit vaši hru potoms cos vys succesfully dokončíte misi. Kvůli tomu, nějaký mise stane se opravdu mučivé.

Ty bys, nicméně exponát dost smyslů a naprosté odhodlání aby udělalo vaši cestu kupředu do hry, rychle vy najdete hezkých pár důvody pro zálibu to. Nejprve, mise a jejich obklopí jsou dost rozmanití - tam je moc málo opakovanosti jestli nějaké vůbec - a sekundy, ve skutečnosti nemusíte uspějete v EVERY misi do tlouct hru (altough to dělá druh pomoci). Některý ze scénářů zůstanou ve vaší paměti na dlouhý - LONG - čas, jako ten, který kde vy sledujete Dragon mechanika (whe vy budete hrát to vy budete rozumět co já mám na mysli).

Vaše akce v dřívějším scénáři mohou ovlivnit vás v budoucnu (eg jestli vy necháte kobylka v první misi do uniknout, to vrátí několik scénářů později - tam je několik takových případů). Jsou chvíle kdy vy musíte projít skrz blok tří nebo čtyř misí bez jakýchkoliv oprav vaše mechanikům - zřejmě, ne nejsnadnější věci, které se mají udělat.

Grafika v cutscenes jsou tažená docela dobře a v 256-barevných paletech, ale smutně v skutečné hře, kterou oni jsou dost oškliví a omezení na šestnáct barevných VGA palet.

Hudba je dost vzácný - nezdá se během misí, ve skutečnosti, jen během cutscenes - ale kdy to jde dále vy můžete očekávat, že to je téměř děsivý (podívat se sám na sebe, MP3- ovo by měl již být v hudební části). SFX být omezený na několik základních zbraně zvuků (otravných značek které možná také pocházet z PC tlampače) a nějaké digitalizované hovorové vzorky. Zatímco dnešní hry které nemají digitalizovanou řeč jsou extrémně vzácné, již v roce 1991 ty byly docela úspěch.

Zatímco to nesmí hodit se každého chutím, Crescent Hawks Revenge je - a navždy zůstat - plná součást zábavy hraní. To je téměř zločin aby byl neznalá tato děsivá hra, tak proč ne download a hra to nyní - zvlášť když tolik veselá zábava a výzva hodí se na prostoru jednotlivé diskety.

Všimněte si o savegame souboru: Jak není možné odstranit savegames v normální cestě, já jsem změnil zákrok jména POSITION ERASED a nahrazeným všechno savegame datům s nulami. Jestli vy prosíte naložit každý z jich, hra ukáže vám příběh hned po první misi a potom selhat druhou misi automaticky. Jestli vy prosíte spustit znovu hru z menu které zdá se pak, hra zhavaruje.

Začněte novou hru z hlavního mena a to bude vystartovat správně. Kdy vy popíšete chránit štěrbiny s vašimi vlastními ušetřenými hrami, hra naloží je bez jakýchkoliv problémů.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:BattleTech - The Crescent Hawks Revenge - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo