Daughter of Serpents (a.k.a. The Scroll)
Daughter of Serpents (a.k.a. The Scroll) - náhled

Dcera Serpents obsahuje dost tajemné znalosti aby poskytovala spěšný kurz egyptského mysticismu. Pozadí hra zřejmě úzkostlivě zkoumala; n

...

Attack Recenze

Recenze | Screeny


Toto starověká hra byla pravděpodobně vyvinutá k vnitřnímu použití v IBM ale pravděpodobně prosakovalo (podle MobyGames.com). Toto vodorovně rolovací výstřel-em - up byl napsaný v IBM Basic a jen rysech ASCII znaků jak grafické elementy. Přesto, IBM dařit se vytvořit živoucí letovou simulaci s děsivými zvukovými efekty a velkolepé vizuálními. Nah... jen žertování :) ale, vy musíte pamatovat si, my mluvíme 1982 na PC platforma zde, tak co může očekávat?

Cíl hry je jednoduchý: střílejte blížící se nepřátelským bojovníkům a stavením nukleární bomby na zemi. Vy dostanete body pro všechno, co vy zničíte, a klesající bomby na vrch Apple továrna (jeden vytvoření všechny ty otravné Macintosh počítače s jejich efektním schmancy grafickým rozhraním a všechno) dostává vás nejvyšší množství. Vy musíte starat se o, že vás neplýtváte vaší municí, od té doby, co vy jen mít omezené množství, ale jiný než že, to právě létání nahoru a dolů, střílení vašich laserů a dumpingu příležitostné bomby na nic netušícíchu IBM konkurentech.

Ovládací prvky jsou jednoduché a dělaný skrz číslicovou klávesnici.8' a ' 2' udělat vaše letadlo jít nahoru a dolů a ' 5' zastaví pohyb.6 ' střílí váš laser, divoký červený ostrý paprsek který je si jistý, že odstranit všechno v jeho cestě.Lisování ' 4 ' snižuje 10 kilotuna hvězdičku na vrch stavení. To je to. Nedostaňte hit nepřítelem, a neletí do nízký k zeminebo vy jistě zahynete. Zvukové efekty se skládají z příležitostné reproduktorové značky. To je dost základní hra, ale jestli vy nevadíte nedostatek grafiky nebo zvuku, vy můžete stále mít kus veselé zábavy s tím.

Měl bys opravdu běžet toto v DosBOX a štípnout cykly trochu (na mém stroji, který já jsem dostal nejlepší výsledek s asi 690 cykly). Začněte hru běžící AUTOEXEC.BAT ze složky her.


Rok vydaní: 1982

Vydali: IBM

Obrazek:Attack - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo