Mixed Up Fairy Tales
Mixed Up Fairy Tales - náhled

Vůbec kdy zajímat se co to by bylo jako stát se osmi let starý znovu? Vůbec kdy chtít zažít že podivný, neurčitý pocit být děcko ještě je

...

Armored Fist Recenze

Recenze | Screeny


Po velkém úspěchu Komanč: Maximální ničivá síla, hra kterou vstoupila mezi simulačními hrami vrtulníku jakmile to vyšlo, to bylo očekávané že NovaLogic by mohl dát vás do protější role: uvnitř tanku. Pomocí stejného Voxel Space motor který dovolil mnohem víc realistickéhovypadajícího terénu ve srovnání s podobnými hrami, Armored pěst vstoupí mezi simulacemi tanku udělal před a dokonce nějakým časem potom co to bylo uvolněný. Navíc k jeho realističtější grafice, jeho hra překonala očekávání, poskytující nějaké přidané vlastnosti a dělání většiny jiných her tanku zastaralého.

Můžete si vybrat mezi západními a východními silami, oba mít dva druhy obrněných vozidel.Západní síly skládají se z M1A2 Abrams hlavní battletanks a M3 Bradleyská bojující vozidla kavalérie, zálohovaný apačskými bitevními vrtulníky, zatímco T80 hlavní bojové tanky, BMP-2 bojující vozidla pěšího pluku, a MI-24W - ův Hind - F - ův helikoptéry bojové helikoptéry tvoří theEastern síly. Rovnováha je dosažená děláním obou stran prakticky stejný, s jedním hlavním bojovým tankem typem a jedním bojujícím typem vozidly. Každý typ jednotky má stejný typ zbraní. Západní strana má trochu víc munice, zatímco východní strana má o něco lepší výkon, ale dohromady, volba stran nedělá velký rozdíl. Nějaká /každá /žádná mise může být hraný z obou stran, a bez ohledu na které stranu, kterou vy vyberete si, mise zůstanou stejný; jen východní a západní jednotky bude vyměněné. Vy nemůžete ovládat rafáky přímo ale může nazývat je, stejně jako dělostřelectvo, pro podporu.

Tam je šest kampaně a jednoho výcviková kampaň, pro celkem 47 mise.Vy potřebujete aby vytvořili hráčský účet aby mohl hrát kampaněnebo jednoduše můžete si vybrat jednotlivou misi z - ův bitev - ův volby.Jestli vy hrajete jednotlivou misi z ' bitev, vy můžete editovat misi. Misijní' cíle liší se, ale oni všichni jdou dolů k vylučujícím celým značeným cílům, podobný misím v Komanč. Různé druhy terénu jako tráva, špína, poušť, a sníh bude přítomen, stejně jako noc mise. druhy terénu nejsou moc důležité, protože nejvíce neovlivňují hru v žádném případě. Nemůžeš vběhnout do bláta, hluboký sníhnebo voda. Rozdíly jsou jinak striktně vizuální a přidat k atmosféře. Jediná část okolí která může ovlivňovat vaši hru jsou stromy, které zpomalí vy nebo zastaví vás jestli vy vběhnou do nich. Přirozeně, totéž platí o tankách a bunkrech, zda zničený nebo ne. Jak v Komanč, vozidla mohou vzít různé druhy poškození. Tanky také obnoví poškozené části zpět k funkčnosti na jejich vlastní jestli dost stanovené doby.

Na rozdíl od Komanč, v kterém vás bojující nepřátelské síly sám, zde vy budete většinou vedení týmy tanků. Stlačením Esc nebo F10, vy můžete přepnout z akčního výhledu na mapový pohled na bojiště aby mohlo dávat příkazy k týmům. V horní pravé části obrazovky, vy uvidíte malé menu s několika volby které vy můžete použít vybrat tank, stanovená nová kontrolní stanoviště, odstraňovací existující , a rolovat mapu. Horní menu se skládá z různých voleb pro prohlížení aktuálního statusu týmů, překročení rychlostí doby bezporuchového stavu, a přepínání zpět k akci pohledu (udělaný kliknutím na vojákovu tvář nebo tlačící F10 znovu). Použití mapové obrazovky, vy můžete vybrat nějaký /každý /žádný tank a ovládat to. Je to velmi jednoduchý a nezbytný aby jsi mohl hrát si s vícenásobnými jednotkami. Tiskový Tab přepnout k další jednotce rychlejší, třebaže toto není tak užitečný kdy vy máte víc než dva týmy. Vy můžete zavolat k sobě k čtyřem týmům ze čtyř tanků každých, tak maximální množství vašich vojáků je šestnáct.

Všimněte si, že každý tank může být nastavený na auto nebo zákaznický ovládač a že tyto nastavovací zbytky kdy vy přejdete na mapový pohled. Jakmile vy tisknete nějakou /každou /žádnou povelovou klávesu zatímco v akčním pohledu, auto spínače řídící zákaznickému ovládači. Jestli vy nenastavíte kontrolu zpět k automobilu a měnit tank vy ovládáte, předchozí tank bude pokračovat v posunu ve stejném směru nebo jednoduše zastavit se (záviset na tom rychlost kdy vy jste odešli), bez ohledu na terén nebo nepřátele. Toto udělá je sezením/posunujících se kachen. Na druhé straně, někdy vy budete chtít opustit to tím způsobem tak jednotky mohou pohybovat přímý bez nebo jednoduše střílet ve stoje ještě. Každý tým má jeden tank který slouží jak vůdce a který následuje cestu ke kontrolní stanovišti jestliže jeho kontrole je nastavený na automobil. Další tanky v týmu (pod auto kontrolou) bude následovat vůdce. Tak, chcete-li, aby tanky ve stejném týmu aby udělal jiné úkoly, budete muset improvizovat se zákaznickým ovládačem.

Obrněná pěst je moc tvrdá hra. Nenechávejte snadnější úrovně klamat vás. Především, přední vícenásobné tanky ve vícenásobných týmech je moc Požadování. Vy najdete často sebe stále změnu kontroly mezi několika tanků za účelem dostat žádaný výsledek. Ve většině misí, kontrolní stanoviště pro každý z vašeho týmu jsou přednastavená a nepřátelský jednotky jsou obvykle místo k setká se s tebou. Budete muset vymazat kontrolní stanoviště a stanovený nový ihned po misi začíná, tak vaše jednotky mohou jít bezpečnější cesta. Při vedení víc než jeden tým, toto může být moc tvrdý aby dělal v čase. Také, auto-řídicí jednotka inklinuje k utratit hodně munice a obvykle ne- vzít žádnou únikovou akci. Jestli mise není snadný, nemůžeš se spoléhat na auto kontrolu moc, pokud vůbec. To bude přirozeně být nemožné aby ovládalo mnoho jednotek najednou, ale budete muset dělat nejlepší vy můžete. Jakmile vy dostanete kliku na hře, vy se podaříte brát ven několik nepřátelských jednotek s vaším tankem, ale můžete často uvědomit si, že vaše spoluhráči byli odstraněný také, bez dělající moc škody. Někdy oni jsou velmi užiteční, ale oni vyžadují hlídající příliš často. Je to velmi težké dostat vícenásobné jednotky aby pohybovaly, střílejí, a uchovat munici cestu, který vy chcete. Tak, více jednotek, které vy máte, tvrdší to dostane se do ovládat je. Vy obvykle máte víc jednotek při jednání s ještě víc nepřátel, tak vy musíte se starat o vašich tankách, protože vy budete potřebovat víc než pár jednotek aby skončily misi. Toto by mělo dát vám pořádný dojem z jak obtížný to může dostat.

Nadřazený v téměř každém cestě a sotva možná je jediná stinná stránka, Armored pěst byla si jist, že nejlepší simulace tanku z jeho času. Všichni fanoušci Komanč to z nějakého důvodu přeskočili tuto hru pravděpodobně se bude to líbit. Třebaže můžete čas od času vypínač snadnějším nebo více arkádě- podobným simulacím tanku, vy jistě se vrátíte pro více. A potom co vy tlučete všechny mise, vy můžete editovat je a vytvořit vaše vlastní výzvy. Vysoce doporučený každému.

Ovládací prvky: Kurzorový klávesy - pohybový Alt tanku + kurzorové kláves - věžičky (a hlavní zbraň) pohybové prostor - požární vstup - auto - aim

vy můžete použít myš aby klikla na různé volby v řídicím panelu tanku, jako zoom, auto/zákaznický ovládač nebo vzduch/dělostřelecká podpora. Některý z nejvíce důležitých voleb jsou: F1 - přestávka F2, F3, F4 - různá názory F5 - noc obrazový F10 - mapový/akční pohled Alt+A - auto/zákazničtí ovládač Tab - další jednotkoví přeřazovačové na velká písmena - cílový zámek 1, 2, 3, 4, W - zbraňový výběr 7 - dělostřelectvo 8 - letecká podpora


Rok vydaní: 1994

Vydali: NovaLogic, Inc.

Obrazek:Armored Fist - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo