Mortal Kombat 1
Mortal Kombat 1 - náhled

Tato brutální mlátička předčí s přehledem mnohé jiné hry v tomto žánru již svojí originalitou a úspěšným zpracováním.

...

Armor Alley Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je směs strany-elektroniky pro přetáčení obrazu a strategie, která není moc častá směs žánrů. Obrněná vojsko alej původně byla uvolněná v roce 1984 pod názvem záchranný Rangers. Vyznačuje se dva základy, z nichž jeden je vaši nepřátelé, a které vy potřebujete aby zničili. Tam není moc příběhu kromě toho že, ale to je víc než dost pro legraci.

Zbraně zahrnují helikoptéru (hráče řízené), pozemní jednotky a mnoho nehybný jeden jako bunkry a AA zbraně. Vaše helikoptéra je ozbrojený s omezenou zásobou bomb, řízených střel a vulkanického děla. Vy potřebujete aby znovu naplnili tyto ve vašem přistávacím lusku. Hra je rychlá-odměřený a jestli vy máte v úmyslu aby hráli to líně, vy můžete očekávat vážnou problémy nebo ztrátu, jak nějaký /každý /žádný konvoj může být zničený rychle bez podpory antény, a fondy závisí na tom jak daleko že v nepřátelských územích.

Základy této hry jasně jsou vysvětlené v pomocné části a tam jsou čtyřech misích výuky stejně jako in - game rady, tak vy dostanete se do toho moc rychlé.

Grafika není pohledávky, ale také oni ne- neudělají vaše oči křičet o pomoc. Během hry, pravděpodobně vy ne- budete věnovat žádnou pozornost jim jakkoliv. Také zvuky jsou docela znervózňující a to je lepší aby zapnul nějakou hudbu místo toho.

Toto hra pracuje dokonale pod Windows XP, s výjimkou zvuků, ale to je žádná ztráta vůbec.

Obrněná vojsko alej nabízí určený pro více hráčů konci hrám sériový rozhraní počítače nebo modem jestli vy začnete se nudit počítačovým oponentem. To je výborná hra, ale zvuky jsou špatné a to může se stát opakovaný po chvilce, tak začíná to být 4.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Information Access Technologies

Obrazek:Armor Alley - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo