Jetpack
Jetpack - náhled

Jetpack je stará hra, která stala se freeware (abandonware) pár let předtím. Toto hra je veselá zábava a vyzývavá. Cíl v jetpack je aby s

...

Apollo 18 - Mission to the Moon Recenze

Recenze | Screeny


Apollo vesmírný program NASA byla obrovský skok pro lidstvo. To přineslo muže k Měsíci a to je přesně to, co vy budete zkoušet udělat v herním Apollo 18: Mise do Měsíce.

Hra je jeden z dřívějších grafických vesmírných simulací původně udělaly pro C64. To prosí obnovit let do Měsíce se vším možnými potížemi. Vy potřebujete vzlétnout, zůstat ve správném směru a země bezpečně na měsíci. Vy budete muset udělat procházku po povrchu Měsíce (vypnou že Michael Jackson CD, vy víte, že velmi dobře jsem nechtěl jsem tanec) a vrátí se na Zemi z jednoho kusu.

Hra užívá 16 barva EGA grafiky a tam byla celkem hodně pozornosti věnované detailům, tak třebaže grafika se zdá datovaný, oni se se ne- se nebudou zdát se špatný (dokonce dnes standardy). Pravda, tam není moc animace.

Hlavní ohnisko hry je v časovém nastavení. Vy budete potřebovat udělat správnou věc v pravý čas. Tam je moc málo místa pro chybu (zvláště od chyb sečíst a několik chyb by mohly být jen příliš moc nakonec).

Zvuky nejsou působivé. Oni skládají se z nic než několik příležitostný PC reproduktorové hluky. Oni jsou nesmyslná a znervózňující a hlavní stinná stránka této hry.

Hra může být řízený buď ovládací pákou nebo klávesnicí. Já navrhuji, že vy užíváte klávesnici (prostor a vstoupit jsou dva hlavní klíče k užívat).

Vy bude schopen provozovat hru ve WinXP také (tam budou barvy a zvuky), ale to bude způsob jak postit se. Já navrhuji, že vy užíváte DOSBOX a zpomalit to kolem 300 cyklů (pamatuje si, pomalejší to běží, snadnější aby dostal časové nastavení práva).

Já první jsem setkal se s Apollo 18 kdy já jsem dostal můj zcela vlastní C64. Bohužel to bylo jedním z her, které já dostalo od předchozího vlastníka (já ne - dostalo nový počítač) a nebyla tam žádná příručka zahrnutému, tak já jsem měl velké potíž vyřešení co dělat fakt já jsem byl jenom děcko v době ne - pomáhalo moc buď). Od C64 a PC verze hry jsou stejné já jsem zahrnul dokument já jsem našel online vysvětlující jak postupuje a proč' hry (jak jsem řekl to je pro C64, ale také platí pro PC verzi). Já navrhuji, že vy čtete to, jinak vy budete více nebo méně přilepená neznalost co dělat.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Artech Studios

Obrazek:Apollo 18 - Mission to the Moon - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo