Knights of Legend
Knights of Legend - náhled

Rytíři legendy pochází z toho obtížná éra střední pozdnímu 80s to nám dala Windwalker, vesmírného tuláka a Times Lore, kdy systémy původu

...

Alien Legacy Recenze

Recenze | Screeny


Cizí dědictví je poutavá vesmírná strategická hra navržený od Joe Ybarra, které také navrhl slavné Starflight série. To je vynikající směs řízení zdrojů, zkoumání, a kolonie stavení, všechny zabalený v zahrnující, zdravé-promyšlené spiknutí.

V 2043, lidskost udělala první kontakt s cizincem - a, bohužel, nepřátelská - civilizace, Centaurians. Konfrontován s tímto naprostou hrozbou, lidskost spojila dohromady pod bannerem Spojených národů a jsem začal tlačení vpředu ve výzkumu aby připravoval pro nadcházející mezihvězdnou válku. Jeden z ovocí tohoto výzkumu byl Bussard ramjet, který dovolil lodě aby cestovaly v relativistických rychlostech a dosáhnou velkých výsledků během desetiletí.

Navíc k válečným lodím postaveným Spojenými národy, lidskost také vybudovala seedships, mezihvězdní archy dopravující kryogenní zamrzlí obyvatelé kolonie vzdálený hvězdicová sít', rozšiřovat semena lidskosti do hvězd v případě že Centauriansconquered Earth. V 2119, seedship UNS Calypso byla vypuštěná k vzdálené betě Caeli hvězdicová sít'. A o pár let později, v 2135, UNS Tantalus byl vypuštěný směrem k stejnému cíli. Tantalos byl mnohem rychlejší a bylo souzeno dosáhnout bety Caeli 21 let před starší Calypso.

Vy hrajete jak kapitán UNS Calypsy. Přijet do bety Caeli systému, vy očekáváte, že najdou prospívající kolonie založené Tantalusovými obyvateli koloniemi. Ale příšerně něco se stalo, a žádné známky po nějakých /každých /žádných aktivních koloniích lze nalézt. Váš úkol je aby kolonizoval betu Caeli systém, objevit osud Tantalos kolonií, a vyhnout se sdílení který osudu. Vy začnete hru s Calypso, několik rychlejší a menší meziplanetární kosmické lodi, nějakých prostředků, a chomáč robotů a obyvatelů kolonií k vaší dispozici; více obyvatelů kolonií bude probuzený z cryo-spánku jak hra postupy.

Rozsah hry je obrovský: tam je osm planety, čtyři měsíce, a šestnáct asteroidy aby prozkoumaly a usadit se, každý s enormním množstvím sektorů vy můžete hledat a často můj pro energii, minerály nebo vědecké nálezy. Použití planetární mapy, vy můžete skenovat svět pro užitečné prostředky (a později pro další položky). Vy můžete pak vstoupit do nějakého /každého /žádného sektoru s vozidlem, v "letový sim" 3.- pohled osoby, létání přes terén a hledající hmotné zainteresovanosti aby sbíraly. Vozidla mohou také být užíván pro nastavit kolonie a kosmické stanice, stejně jako sondovat víc vzdálené světy.

Jakmile vy ustanovíte kolonie, vy můžete budovat různé instalace v sobě v určitém smyslu podobný SimCity, v rozsahu od továren výzkumné laboratoři. Jejich konstrukce a operace vyžaduje prostředky - energii, minerály, roboty, a lidé. Nějaký z těchto by musel být přinesený předem z Calypso nebo starší kolonie; později, kdy kolonie je řádně sestavený, to bude produkovat prostředky sám.

Vy můžete také zkoumat různé technologie použití Tech manažera. Jak hra postupy a vy objevíte více artefaktů, nové badatelské úkoly se stanou dostupné. Výzkum vyžaduje čas a vědecké prostředky, které může buď být produkované laboratořemi ve vašich koloniích nebo vyzvedly z planetárních povrchů. Nové technologie v rozsahu od zlepšení existujícím vozidlům nebo stavením, skrz nová snímací zařízení, celkem druhům novostavby.

Jak hra postupy a vy prozkoumáte a kolonizovat betu Caeli systém, spiknutí je pokročilý skrz události předložily vám vašimi poradci. Během hry, budete muset čelit a řešit různé krize aby mohly se vyhnout osudu který postihl UNS Tantalusa. Hra je docela dlouhý, dávání vás hodiny na hodinách příjemné hry a odhalující bohatý, komplex, a zdravé-psané science fiction spiknutí. Jakmile vy vyplníte hru, vy dostanete skóre pro váš výkon, dovolení pro nějaké opakování zkoušením zlepšit na vašem skóre v pozdějších hrách.

Jediná slabina cizího dědictví je že boj může být řízený jen v strategické úrovni. Jakmile vy dosáhnete bodu v spiknutí kde vy jste sužovaní nepřáteli, vy můžete rozhodnout se kde umístit vaše vozidla a jak ozbrojit je, ale skutečné bojové rozlišení je automatický. Vy můžete, nicméně přímo útočné pozemní cíle, které se stávají užitečný jak spiknutí postupy.

Herní myší-hnané rozhraní je moc pohodlný. Zvuk je také docela dobré, s hezkými pozadím hudebními a různými zvukovými efekty. Společně, zvuk a grafika velmi dobře převést záhadnou atmosféru bety Caeli hvězdicová sít'.

Dohromady, to je velmi dobrá strategická/ hra zkoumání s vynikajícím spiknutím, pravdivý drahokam který by měl dát vám mnoho hodin příjemné hry.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Ybarra Productions

Obrazek:Alien Legacy - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo