Steel Panthers II - Modern Battles
Steel Panthers II - Modern Battles - náhled

Steel puma 2: Moderní bitvy, pokračování Steel Panthers, pokrývá bitvy a konflikty pozdější poloviny 20. století, z korejský War na začát

...

Adventure in Serenia Recenze

Recenze | Screeny


Adventure je Serenia (jak PC verze je nazývaná) nebo jak to je jinak zná Wizard a princezna byla udělaná v roce 1980, ale nebyly publikovaný IBM pro PCS do o dva roky později. To je považuje za první textovou dobrodružství které také začleněnou grafiku a jak možná, že bys byla očekávaná legendární jména Roberty a Ken Williams jsou za hrou.

Teď od hry je udělaný v roce 1980 nemůžeš očekávat, že to mít hodně extra rysy, ale vy můžete již tušit v bezvědomí Sierra úmrtí, téměř které se stalo jejich ochrannou známkou v jejich brzkých dobrodružných hrách.

Většina textu je krátká a dolů v bodu, který myslím si byl považován dostatečný protože tam byl také obrázky k jde s hrou a mohl bys ve skutečnosti vidět co se stalo. A vy dokonce dostanete příležitostnou značku z PC mluvčí (představuje si, že).

Hra poznává NEWS zkratky, tak nemusí psát GO NORTH vždycky a tak dále Tam je také trochu víc komplexní nařízení, že vy musíte dát, v kterém vás potřebujete aby udělali dvě věty (po jednom). První dává příkaz a potom dát námitka proti působí společně. Hra nemohla ovládat komplexní objednávky daný v jedné lince ještě (tak držet vaše příkazy krátké).

Je tam mnoho také slov hra nepozná, ale proto rekapitulace je obsažená (tak vy nebude musíte zranit vaši hlavu při zkoušející skončit to) a tam jsou nějaké neregulérnosti... Já mám na mysli jak můžete se vrátit do stejného místa vždy jdoucím severem a nikdy jednou otočným jihem? Můj vnitřní kompas jen šel LOCO při hraní této hry a to není dobré věci.

Ještě hra je první grafické dobrodružství a jistě zaslouží si jeho místo doma Old DOS her (které Abandonia je) a to je nikterak špatná hra. Tam jsou jen málo věci, které odhodí vy hrající (jako penis kompas).

Důležitý:

Jestli je tam hodně text pod obrazem ne všechno bude ukázaný a hra zastaví. Musíte tisknout zámek svitku aby mohl pokračovat!

1) stahovací Adventure v Serenia a extraktu archiv (rozepne).

2) dalo Serenia.img soubor do složky DOSBOX se přibližuje k.

3) běží DOSBOX a startovat hru: startujte C:SERENIA.IMG


Rok vydaní: 1982

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Adventure in Serenia - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo