Day of the Pharaoh
Day of the Pharaoh - náhled

Někdy, lidi začnou představit si co to by bylo jako žít v jiném čase, v jiném místě. Alot games're narozený z takových myšlenek. Jeden z

...

Action Fighter Recenze

Recenze | Screeny


To je konverze SEGA- ovo hitu vytvořil původně pro Sega konzoly. Později, projekt aktivní zóny konvertovaly tuto hru na všechny populární platformy tehdy. Hra je vzestupný-rolovací střelec, rychlá a veselá zábava na na krátkou dobu. Každá konverze byla úspěšná. Jak jste pravděpodobně hádající, PC konverze není tak dobrý jak jiní (kromě možná spektrum) ale je víc než adekvátní (třebaže málo tvrdý v době).

Vy jste tajný agent, řízení ve třech jiných vozidlech. Tam je pět mise vy potřebujete aby vykonali a každá mise je rozdělen nadvakrát: první je projíždí ulice a druhý koná se ve vzduchu. Na začátku mise, vy dostanete krátkou rozpravu o hlavním nepříteli předpokládá se, že vy zničíte na konci.

Každá úroveň začne s vámi řízením kola. Vy musíte projíždět ulici která mluví dokola v kruzích. Vy jste moc zranitelní na kole, protože auta mohou proběhnout vy. Vy můžete také zemřít jestli vy udeřili auto zezadu. Tak, nemůžeš opravdu řídit nejvyšší rychlostí pokud vy nebudete chtít testovat vaši ohnutí zpět. Pokud jde o vaši zbraň, vaše zbraň střílí obrovské kulky. Vy potřebujete aby stříleli nepřátelská vozidla aby mohla zničit je nebo jednoduše tlačit je na nepravé cestě. Tam je banka na každé straně cesty, tak nemůžeš náhodně upustit život, nicméně někdo může narazit vy do toho.

Jak vy střílíte stále více nepřátel, dopisy se objeví (vy můžete vidět poštovní schránky z A do F nad akční obrazovkou) a měl bys zvednout je.Kdy vy zvednete dopis ' D', kolo se změní na auto. Teď vy můžete proběhnout kola a udeřit další auta více bezpečně.Po sbírání ' F ' vy budete jen potřebovat přijet ke konci cesty, protože to nepůjde navždy od té chvíle na. Na konci cesty tam bude rampa a váš vozidlo bude transformovat do letadla.

Letadlo může střílet a hodit bomby na zemi cíle. Zatímco v módu letadla, tam bude také dopisy aby vybraly si, ale oni jsou jen různá zlepšení. Vy jen potřebujete aby letěli a bojovat s různými nepřáteli do té doby, než vy dosáhnete konce úrovně, kde velký nepřítel z rozpravy je očekávající. "šéfové" nejsou tvrdí aby zničili jakmile vy dostanete kvalifikovaný v hře.

Na obou částech úrovní, nějaký přátelská vozidla mohou zdát se. Oni jsou snadní všimnout si, protože všechny další vozidla zmizí a tvoji přátelé budou mít SEGA psaný na jejich střeše. Vy jen potřebujete aby řídili/vletět do nich (něco již viděný v Spy Hunter) a vy vyjdete ven se zbraňovým zlepšením. Kromě zdvojení vašich zbraní/raket, vy můžete dostat "zadní laser" to drží vás bezpečný před rychlými vozidly přicházejícími z vzadu. Jestli vy upustíte život, vy upustíte všechny zlepšení s tím také.

Při řízení na ulicích tam bude malý šíp uprostřed vrchol ukáže vám další otočení. To opravdu dělá pomáhat. Také, tam je cizí vrtulník příchod čas od času. Při řídíte kolo, to nezraní vás, ale jestli řídíte auto, to bude začínat letecké pumy. Vy se můžete vyhnout bombám nebo zničit to jestli vy máte rakety (druhé zbraně aktualizovat).

Toto hra by mohla být lepší v mnoha aspektech jednoduše porovnáním do jeho protějšků na Amigaovi nebo C64. Nicméně, to poskytne vám nějakou veselou zábavu, a co ještě je tam, aby očekávala od hry?


Rok vydaní: 1989

Vydali: SEGA Entertainment, Inc.

Obrazek:Action Fighter - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo