Hammer Boy
Hammer Boy - náhled

Vy stillremember ty legrační staré hry, se žádným spiknutím, kde vy jednoduše jste chtěli nastavit vysoké skóre? Dobře kladivo Boy je hra

...

Aaargh! Recenze

Recenze | Screeny


Aaargh! Tam je obrovský monstrum příchod aby rozbil naši vesnici při hledání těch obrovských řízků pizza a ovoce my skrytí...

Většina her daly vás do role dobrého chlapce, účtující vy s ochranou světa, šetření princeznu nebo další takové čestné činy. Málo jsou her které vyzývat vás k tomu, abyste dopřáli si vaši většinu vražedných a tmavých nutkání! To je škoda protože daná šance na to přepřahat strany většinu her pochutná si možnost. Jen dívat se na hlídače žaláře já a II. Toto nebylo opravdu ohromná strategická hra, boj byl dost chmurný a skutečný mise cítily jako výuka přímo k finálním úrovním a ještě to je hra mnoho hráčů dívá se zpět na s ohromnou něžnou láskou. Důvod pro jediný toto může být že pro jednou vy jste dostali se do způsobit nějakému zmrzačení a ničení jen pro naprostý mnoho to.

Běsnění samozřejmě bylo velká legrace; Já neznám jednotlivého hráče který ne- hodnotit to jak dobrá hra. Za mého mládí já jsem vložil mnoho lesklé mince do verze arkády a pukla to nahoru kdy to vystoupilo za domácí počítač. Já stále plýtvám zvláštní dobou obědu bijící mých obludných kolegů mimo stavení. Jako běsnění, Aaargh nabízí vám šanci na to rozmlátit věci, jíst lidi a obecně akt jako obrovské monstrum. Nejsou mnoho her kolem úplně nasytit to nutkání, běsnění je zřejmý příklad, filmový Monsters na C64 byl další a vynikající War Monsters na PS2 je nejposlednější příklad, který já narazil na. Všechno z těch her jsou hodně veselá zábava a Aaargh je moc.

Aaargh nabízí jakýsi 3d krajině který můžete se pohybovat kolem, dovolující vám jít do obrazovky stejně jako ven spíše než lézt na nahoru a dolů jak v běsnění. Cíl hry je aby zničil všechny stavení které vám dovolí postupovat k další úrovni. Vy máte na vybranou z dvou monster, obrovské strašidlo a varan komodské. Oba dva zdá se, že bude identický s termíny schopností tak volba je čistě estetický. Oba může udeřit křížem krážem včetně nahoru a dolů a může také dýchat oheň, ačkoli toto zdá se, že vezme chvilku dobít. Jak vy rozbijete stavení poděsil vesničany budou vylévat a rozptýlit kolem obrazovky. Bijící je dovoluje vám polapit je a jíst je; vy můžete také najít potravinová a obrovská vejce uvnitř stavení. Jezení cokoli nepodporuje vaši zdraví které nikdy není zlou věc. Já jsem měl rád způsob, jak nějaké úrovně uvádějí obrovské sochy nebo jeden druhého monster, možná v pokusu o usmířit je které evidentně nemá zpracované.

Zatímco běsnění bylo dost snadné, Aaargh není! Nejvíce smrtelný nepřítel vy budete čelit je prak. Toto hází skály k vám kdo může způsobit těžké poškození a pokud vy nepojednáte s tím dost okamžitě vy ne- budete trvat dlouho. Spíše nepříjemně vy budete snažit se seřadit sebe přesně dostat váš úder v a věc pohybuje se kolem docela hodně dělání zabíjení toho docela obtížné. Jakmile to jednalo s ačkoli vy jste docela volní pro vymazat vesnice v klidu. Létání věci, které mohou být sršně nebo včely zlaté napadnout vy, jak dělat něco, co vypadá jako požární-sráčův racek ale oni nestačí na dobrý výbuch plamenu. Vy můžete hrát dva hráče který je docela veselá zábava na chvíli ale žádná shoda pro běsnění jestli pravda být řečený. Má to cenu hraní 2 hráčů dokonce když vy jste vlastní jak to dá vám lepší šanci jak nepřátelé rozštěpí jejich útoky mezi dvěma monstry a tam nezdát se být žádní extra útočníci.

Jak hodnotit tuto hru? Dobře z hlediska pohledů, které vypadá jeho věk ale všechno je jasnému a ne příliš těžkému na oku. PC Reproduktorové zvuky jsou znervózňující ale jakmile vy ve skutečnosti se dostanete do hry, kterou oni jsou docela málo častí tak to není konec světa. To je vyzývavá hra, dokonce kořeněný městský obtížná otázky budou snažit se postupovat ale pro šupu přestávky na vypití šálku kávy to je docela veselá zábava. Má tu cenu hru zvláště se pokud vám líbí žánr a zatímco to nebude nahrazující běsnění na mém pevném disku to je legrační vidět jak daleko vy můžete dostat. Jeden poslední bod, hra dovoluje vy tři metody kontroly; Klávesnice, ovládací páka nebo myš. Já docela jsem byl překvapený aby viděl myší volbu a po vyzkoušení klávesové volbě první rychle já jsem byl našel myš aby byla mnohem víc intuitivní jakmile vy jste přišli na kloub tomu.

Ačkoli to může být možné využívat DOSBOX I jsem neměl žádnou radost a musela spustit to v čistý DOS, kde to běželo dokonale (Win98).


Rok vydaní: 1988

Vydali: Binary Design, Ltd.

Obrazek:Aaargh! - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo