Na tento web byly doposud přidávány hry, které byly vydané po roku 1990 pod platformou PC a tak jsem se rozhodl, že přidám něco trochu starš

...

Grand Prix 2 Recenze

Recenze | Screeny

Téměř rok poté, co Microprose zveřejnil první screenshoty je Grand Prix II konečně tady - a ukazuje se, že stálo za to čekat. Vyjímečná grafika, inovační jízdní model, Grand Prix II stanovuje nové standardy v téměř každé kategorii.

Hra je simulací roku 1994 Formula 1 se všemi 16 okruhy a 28 řidiči ve svých 14 týmech. Hra má unikátní způsob ovládání, který nešel myslím změnit, ale rozhodně to vůbec nevadilo. Zajeli jste 2 kola a už jste si zvykli. Ayrton Senna a Roland Ratzenberger, kteří byli zabiti během sezóny byly odstraněny ze hry. Hra zahrnuje všechny části Formula 1 - víkend, včetně praxe, kvalifikaci a závodění. Jeho součástí je i mistrovství režim, který simuloval celou sezónu.