Manic Miner
Manic Miner - náhled

We aktuálně nemít recenzi pro tuto hru. Napište jeden a nabízet to v nabízí subforumnebo poslat to přímo k našemu collectiveAB@outlook.co

...

Star Wars: Dark Forces Recenze

Recenze | Screeny


Hra Dark Forces podporuje hráčské profily, ve kterých se ukládá postup hrou, přičemž odehrané mise lze hrát znova. Mezi některými misemi jsou renderované sekvence, které hráči přibližují pozadí děje.
Nedají se ukládat pozice hry, k dispozici jsou ale jakési životy, při smrťáku se pak hráč objeví o kousek zpět a přijde o jeden život. Pokud přijde o všechny, musí misi začít znova s třemi životy. Navíc lze v mapách porůznu naléz schované další životy.

Co se týče nastavení ovládání, nevím jaké implicitní hodnoty používá, počítám, že ještě šipky, ale každopádně chybí koukání nahoru a dolů pomocí myši, což mě trochu překvapilo, jak jsem na něj zvyklý :-)

Z herního hlediska už není hra Dark Forces tolik přitažlivá, protože zde je Kyle ještě normálním vojákem a vůbec netuší, že na něj o pár let později čeká Rahnův světelný meč a cesta rytíře Jedi. Celou hrou se musíte prostřílet jako v každé jiné 3D akci a po grafické stránce už hra asi nikoho nezaujme. Však je to taky ještě dosovská záležitost :-)


Rok vydaní: 1995

Vydali: LucasArts

Obrazek:Star Wars: Dark Forces - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal deadkarlosdeadkarlos 14.10.2010 reaguj
Opraveno :-)
Angelo 13.10.2010 reaguj
dobry, akorat se mi nelibi ten download link na http://www.486games.net. Ze jim privedeme cloveka je mi celkem jedno, ale vadi mi ze tam musi opisovat to cislo.. :( chtelo by to primej zdroj