European Championship 1992
European Championship 1992 - náhled

Mistrovství Evropy 1992 bylo udělané v roce 1992 společností nazvanou elitní systémy Ltd.. Toto hra byla udělaná pro Amigaa a DOS, tak je

...

Syndicate Recenze

Recenze | Screeny


Syndicate je mix hned několika žánrů - strategie, rpg a protože probíhá v reálném čase a za použití zbraní dobývate svět, tak nepochybně také akční.

Vzhledem k možnosti vybavovat své agenty, implementovat jim speciální orgány a kosti jsem se však rozhodl zařadit jej do RPG.

Jak již bylo zmíněno, cílem je dobýt svět. Před počátkem dané mise si na mapě vyberete stát, který si chcete pomocí svých agentů podmanit. Pokud se vám to podaří, stát vám odvádí daně, které se dají využít například pro výzkum nových technologíí nebo nákup zbraní.

Agenty ovládáte myší a v každém levelu mámte určitý úkol, většinou dopravit někam určitou osobu nebo celou svoji skupinu, či někoho zabít.

Kromě vás jsou tu i jiné strany, které se pokouší získat co nejvíce území, což znamená, že budete muset čelit kromě běžných policistů i jiným speciálním jednotkám, se kterými nebudete mít tak lehkou práci.

Hra má vcelku zajímavý ráz a kombinací několika žánrů a napínavé hudby vytváří tu správnou atmosféru, kterou stojí za to vyzkoušet.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Bullfrog Productions

Obrazek:Syndicate - stáhnout

6xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddy