Free Enterprise
Free Enterprise - náhled

Bezplatný Enterpri$e je obchod simulant v kterém vás budujete společnost ze země nahoru a prosit stát se obrem ve vašem průmyslu. Pro vyk

...

Syndicate Recenze

Recenze | Screeny


Syndicate je mix hned několika žánrů - strategie, rpg a protože probíhá v reálném čase a za použití zbraní dobývate svět, tak nepochybně také akční.

Vzhledem k možnosti vybavovat své agenty, implementovat jim speciální orgány a kosti jsem se však rozhodl zařadit jej do RPG.

Jak již bylo zmíněno, cílem je dobýt svět. Před počátkem dané mise si na mapě vyberete stát, který si chcete pomocí svých agentů podmanit. Pokud se vám to podaří, stát vám odvádí daně, které se dají využít například pro výzkum nových technologíí nebo nákup zbraní.

Agenty ovládáte myší a v každém levelu mámte určitý úkol, většinou dopravit někam určitou osobu nebo celou svoji skupinu, či někoho zabít.

Kromě vás jsou tu i jiné strany, které se pokouší získat co nejvíce území, což znamená, že budete muset čelit kromě běžných policistů i jiným speciálním jednotkám, se kterými nebudete mít tak lehkou práci.

Hra má vcelku zajímavý ráz a kombinací několika žánrů a napínavé hudby vytváří tu správnou atmosféru, kterou stojí za to vyzkoušet.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Bullfrog Productions

Obrazek:Syndicate - stáhnout

1xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddy