Castlevania
Castlevania - náhled

Musím říkám že když použití aby psalo recenzi já jsem byl poněkud zvědavý co hra budou stejný. Já jsem nebyl zklamaný, ale žádný nebyl by

...

Rules of Engagement Recenze

Recenze | Screeny


Věc já mám rád nejvíce o Rules závazku je jeho přizpůsobitelného. V Rules závazku vy můžete přizpůsobit absolutně všechno, z lodních kapitánů cizím' závodům a misím. Také, tam jsou detailní dokumenty na hodně cizí závody, stejně jako bios pokud jde o vaše kapitány.

Úprava není jen o fyzických rysech a životopisů, ale vy můžete také měnit vlastnosti různých cizinců. Vy můžete udělat závody hloupé a slabénebo brilantní spouštěcí-šťastné smrtelné stroje, závisení zcela na vašem rozmaru. Vy můžete dokonce editovat schopnosti vašich lodí a kapitánů.

V každém případě, teď pro příběh. Vy jste velitel flotily pro federalizované Worlds ozbrojené síly (FWAF), a vy válčíte se sjednocenými demokratickými planetami (UDP). Ve vašem boji vy se setkáte s různými cizími závody, ze kterých všechny jsou nepřátelské. Vy začínáte moc hezkou titulní obrazovkou, kde vy máte několik voleb. Doufám, že v tomto bodě vy jste stáhnuli příručku a číst přinejmenším část z toho; jinak vy budete ztracení. Tak, vy vytvoříte velitele a vybrat si misi pro něho přikázat. Pojďme dostat toto počatý!

Taktická obrazovka je kde vy spravujete nějakou pálivou laser/raketovou spravedlnost. Jen pamatovat si, jestli vy zabijete je a vy nejste předpokládaní , to je KONEC HRY!

Teď věci dostávají úroky. Dívejte se na rozpravu a rozhodněte o postupu. Vy letíte jedna loď zatímco počítač letí zbytek, podle vašich objednávek. Užívej komunikace aby daly vaše další lodi jejich objednávky, a mít nějakou veselou zábavu! Ó!, a nezapomeň aby četla rozpravu! Celkově, kvůli hernímu opakování a přizpůsobitelný, já dám tomu 4.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Omnitrend Software

Obrazek:Rules of Engagement - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo