Lemmings
Lemmings - náhled

Ve hře Lemmings musíte dopravit malé lumíky do cíle.

...

F-117 Stealth Fighter Recenze

Recenze | Screeny


F-117A Stealth fighter - Nighthawk je starsimulátor, který vyšel z americké firmy MPS Labs v roce 1993.

Hra se odehrává za doby již končící studené války (osmdesátá a devadesátá léta 20.stol.). Létáte se stíhačkou dříve používanou jako bombardér, která? nebyla příliš rozpoznatelná radary díky svému tvaru. Vyberete si u CO oblast, kde chcete mít misi, poté vám zadají, co máte zničit, máte na výběr z vzdušné (Air mission), anebo bombardovací (strike mission).

V každém levelu máte dva cíle, ve vzdušném zničit letadlo a pozemní cíl a v bombardovací dva pozemn? cíle. Před každou misí si můžete zvolit vhodné rakety nebo bomby. Jsou zde na výběr tři stupně obtížnosti a také možnosti zničení při tvrdšm přistání.

Grafika je zkrátka slabá, hra využívá? jednu z nejpůvodnějších 3D grafik v DOSu. To hře moc nepřidá. Ale hrát se dá, zvuky jsou tvořeny v Adlibu (v DOSBoxu funguje i když máte Soundblaster) a ve vzduchu je to často pěkná řežba, můžete střílet i z kulometu. Samozřejmě vaší hlavní zbraní jsou rakety, na zničení na dálku. Narozdíl od skutečnosti, když vás zasáhne raketa, tak přežijete. Máte několik životů, ale při zasažení cizí raketou se vám vždy ve stíhačce něco porouchá. Máte také ochranu proti raketám. Flare - světlici proti tepelně naváděným raketám a Chaff - deflektor radarově naváděných střel.

Ve hře je možnost si zaletět i nad SSSR a bojovat proti Sovětským ozbrojeným siám. Tyto mise jsou jedny z nejtěžšších. Jinak samotnž hra je poměrně dobře vymyšlená a jsou zde původní stíhačky, radary, budovy a místa podle skute?nosti.

Mě osobně připadal moc dlouhý i ten samotný let, i když se dá čas zrychlit, bavily mě hlavně letecké souboje a ničení různých budov.

Nakonec bych řekl, že tento titul dal základ jiným leteckým simulátorům a není na škodu si jej párkrát zkusit. Mimochodem Nighthawk znamená noční jestřáb.


Rok vydaní: 1993

Vydali: MPS Labs

Obrazek:F-117 Stealth Fighter - stáhnout

43xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Martianpaddy 13.04.2010 reaguj
jj GJ, chvalim, jen tak dal
Soptik 13.04.2010 reaguj
Dobr? pr?ce:)