Mixed Up Fairy Tales
Mixed Up Fairy Tales - náhled

Vůbec kdy zajímat se co to by bylo jako stát se osmi let starý znovu? Vůbec kdy chtít zažít že podivný, neurčitý pocit být děcko ještě je

...

Nectaris Recenze

Recenze | Screeny


Nectaris je futuristická strategická/ hra válečnictví udělaného a produkovaný Hudsonem měkkým. Jediný skutečný cíl je aby vybojoval galaxii jen hrsti planet.

Vy vyrazíte se základem a několik jednotek. Musíte chránit vaši základnu (obvykle satelitní parabolu) z nepřátelský "pěchoty" při zkoušející zničit vaši nepřátelskou celou sílu. Věřte nebo ne, tato hra vyžaduje nějaké plánování předtím než vy zaútočíte na nepřítele, a to je vždy dobrý myšlenka gang na nepříteli s vícenásobnými jednotkami.

Jednotková soustava dobře je vyvážená s různými druhy lodních parků (námořní, země, a vzduch). Každá jednotka se skládá z osmi částí jeho vlastního druhu. Například, jednotka tanku bude mít osm tanků.

Hra je jako šachy. Hřiště je paluba. A každá jednotka je jako šachová figurka. Hra je otočení založený, a nepřítel AI je neuhlazený. Před otočením, nepřítel vždy počítá kde pohybovat a napadnout. Toto dává vyzývavou hru. A já jsem dělal jako grafiku.

Co já jsem neměl rád o je jak snadno já jsem začal se nudit z toho. Toto hra nicméně mohla by prokázat zábavu k těm, kdo mají rádi otočení založené strategické hry. Bohužel, tato hra nemá určený pro více hráčů význačný rys. Jinak hra mohla by prokázat aby byl o tolik víc zábavy.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Sunflowers Interactive Entertainment Software

Obrazek:Nectaris - stáhnout

2xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo