Ween - The Prophecy
Ween - The Prophecy - náhled

Představte si toto: Vy hrajete Mysta. Náhle, všechny hádanky nejsou tak nudně tuhý více. Grafika se dívá daleko víc kresby, s realistický

...

Locomotion Recenze

Recenze | Screeny


Pohyb je jednoduchá operační hra železnice. Ve skutečnosti to není nic velkolepé. Poprvé já jsem setkal se s něco podobného stálo za to hrající Donald kachna- ovo Playground (jeden ze strany-her přesně řečeno) a já jsem hrál toto (znovu jak strana-hra) kdy já jsem dostal prohranou mysl Dr. Mozková hra.

Ještě toto dělá nemusí znamenat hru je všechny špatný. To může ve skutečnosti být docela zábava.

Vy potřebujete aby operovali výhybky a navigovat vlakové motory z jednoho bodu k dalšímu bez srážky. Zůstanou v mimo hradlový spínač nebo v signálním světle a se odrazí a zpětný směr jestli dostávání k špatné stanici.

Čas a množství možných srážek jsou omezené z vyrovnat k úrovni a jednou buď jeden je vzhůru, vy upustíte hru.

Zvuky jsou základní a grafika jsou funkční, barevný, ale nic zvláštního. Dohromady pod průměrnou jednoduchou zábavou s nemnoho originalitou. Ale hra má dva rysy které vyplatit to trochu. První je jazyková volba. To je německá hra, tak to je možné hrát v buď německý nebo anglický jazyce (ne velký rozdíl ačkoli). Další je editor, kde vy můžete nastavit vaše vlastní dráhy a hrát vaše vlastní hádankynebo měnit je s přáteli aby vyzvali je.

Teď pro finální skóre. Podívej se, jak nějaké časopisy s profesionálními kritiky dali tato hra jak nízká značka jak 19% a na druhé straně jiní (také profesionální kritici) dali to jak vysoká značka jak 84%. Osobně já mám rád myšlenku která tato hra zahrnuje vlaky (jednoduše milovat je), ale cítí celkovou hru je zklamání pro 1992, zvláště od vidělo jsem tato v straně-hrách předtím. Ještě možnost editace map a dělání vašich vlastních úrovní je moc přesvědčivý argument aby dal této hře vyšší značku, za to, že je příjemný a poněkud návykový mozkový šprýmař.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Prestige Softwareentwicklung GmbH

Obrazek:Locomotion - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo