Tom and Jerry
Tom and Jerry - náhled

Tom dělá to znovu! On unesl Jerryova bratrance Tuffy a je na tobě (vy jste Jerry) zachránit chudý málo modré myši.

Toto hra je typ

...

Les Manley in - Search for The King Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem nemohl věřit, že mé štěstí! Při pobytu v Rainwife- ovo já jsem prošel přes její starý počítač, jeden ona drží v sklepě a našel toto málo krásy nainstalované!

To má pravdu, to je Lesové Manley v hledání krále. Teď pro všechny vás kdo ne- vědět, kdo Les Manleya je, nechejte mě jen říct, on je hoch sezení vedle Larry v baru singlů zajímajících se co šlo špatně a jak oni všichni dostali pryč.

Grafika v této hře jsou hezká (zvláště otvírací scéna) a co vy dostanete zprávy od reproduktorů nenastoupí vaše nervy. Rozhraní je jednoduchý dost, aby užívalo vás pohybujete s kurzorovými klávesami a typ v příkazech), ale já bych dával přednost plně klikací dobrodružné hře.

Teď pokud jde o spiknutí... Vy jste hoch který dá do zásuvek a váš šéfové nabízí mnoho peněz k hochovi, kdo může najít krále. Vy jste odhodlán dělat právě to - najít krále (a mimo kurz sbírat peníze). Se zmíním o vás chcete dělat všechno co během vaší obědové brzdy?Dobře situovaný vy jít najít krále a tam je také rekapitulace zahrnula aby pomohla vám na vaší cestě jestliže ty někdy se zpříčíš (a věřit mě, pravděpodobně vy budete - víte že já jsem zpříčil se mnohokrát). Jde o to že v této hře nejsou žádné skutečné rady k hádankám ( nikdybyl bych rozřešil že já musím dostat další kotevní sny). Třebaže jestli vy přemýšlíte o tom na chvíli, hádanky nejsou že nereálný (potřebovat klíč ze šéfa, potřeba aby rozptýlila šéfa, potřeba aby dostala jeho sekretáře v tak on by mohl dívat se na její pěkně tvarované atraktivní části těla a nebude sledující thekey - dává smysl).

Na vašem podniku vy vyhovět . ) Helmut (jestli vy jste hráli část dva - také hostila na našem místě - vy víte, kdo Helmut je), kdo pomůže vám s vaším úkolem. Také vy se setkáte s nějakou nádhernou ženou a vy nastoupíte do nějakého hlubokého slona opovrhovat. V tom bodě vy budete opravdu rád jste neměli to nová vůně-o - vision čipová karta nainstalovaný na vašem počítači.

Tak dohromady tato hra mohla by být mnohem lepší (tam byla mnohem lepší hry na trhu v té době), ale hra stále má cenu hraní. Zvláště se pokud vám líbí část II, která již je na našem místě.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:Les Manley in - Search for The King - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo