Battle Wrath
Battle Wrath - náhled

Nech to být stanovený že můj účel hodnotící hry je aby byl tak ohleduplný jak je to možné. To je protože tam jsou všechny typy venku. Tam

...

Lemmings Chronicles, The Recenze

Recenze | Screeny


Lemmings je jeden z těch sérií her které mají ty - ův rozkošný ' šarm ale zároveň dělají vás chtít hodit váš monitor z okna kdy začíná to být ďábelsky tvrdé. A Lemmings 3 (nebo Lemmings Chronicles jak to bylo nazvaný někde) není žádný jiný.

Jestli vy jste hráli na předchozí hry pak tam není že mnohem odlišnější sem z předchozích her ve všech baru nových úrovních a nepatrné modifikaci k systému. Změny na systém jsou vynalézavé ačkoli od nyní vy jen máte 4 hlavní druhy lumíka volitelného a zbytek jsou přístupný sbíráním studeného startu (e.g stavitel) a kliknutí na čtvrtý knoflík podél spodní části.

To je dobrá změna na systém podle mého mínění od to znamená nedostanete tak zmatený o tom, co typ lumíka vy potřebujete v jistých situacích. Nové úrovně jsou tak tuhé jako vždy a oni jsou rozčlenění na tři druhy: Klasika, stín a Egypťan.

Tak dobrá jako zlepšení k tomu jsou, to chybí jednu životní věc: Ten kouzlo které udělalo starší hry tolik veselou zábavu aby hrála. Celkově já bych hodnotil to 3/5 pro fakt to je dobrá hra moudrá.


Rok vydaní: 1994

Vydali: DMA Design

Obrazek:Lemmings Chronicles, The - stáhnout

45xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo