Hoyle Official Book of Games - Volume 2
Hoyle Official Book of Games - Volume 2 - náhled

Hoyle je jméno nejlepší známý různými knihami které zkompilovanými pravidly pro četná karta, kostky, paluba, a-styl tokenu her, také znám

...

International Ninja Rabbits Recenze

Recenze | Screeny


International nindža králíci je pokračování nindži králíků. Někteří mohou vědět tuto hru jak nindža Rabbit vrací. To je sidescrolling bojující hry.

Znovu vy dostanete se do ovládat králíka v bílém nindže kostýmu (nebo je to karate gi?) s výjimkou rvačka boj schopností. Tentokrát události se konají v tři jiné zemích (Číně, USA a Itálii) z toho důvodu jmenní International nindža králíci. Třebaže hra je moc podobný prequel několik změny byly udělané.

Nepřátelé vy se setkáte s jsou lidé a jiné charaktery zvířat. Vy budete bojovat jen jednoho nepřítele najednou. Také, vy musíte se vyhnout dráčku a ptákům a různým pohybujícím se položkám zároveň. Ruce, nohy a dřevěný tyč jsou vaše jediné zbraně. Každá úroveň se skládá z několika obrazovek. Obrazovka mění kdy vy jdete doprava, seskočit do kanálů nebo vyšplhat se na žebříky.

Největší rozdíl mezi tímto hrou a prequel jsou málo krabic na státní listiny které někdy spustí z obloh. Boxy jsou prémiové položky které můžete vydělávat jen jestli vy daří se udeřit je s jedním z vašich útoků. Tyto prémie mohou být extra životy, štíty, zdraví obnoví nebo jen udělá body. Nějaké boxy obsahují jed který se snižuje vaše zdraví hodně. Není žádný způsob vyprávění co tyto boxy obsahují předtím než vy rozbijete je nebo oni narazili na zem.

Jako jeho prequel, hra má jen pcspeaker zvukové efekty. Ovládací prvky jsou trochu lépe, ale oni stále opustí místo pro zlepšení. Grafika byla také aktualizovaná a nyní byla na úrovni že myslím si, že první hru by měla měl.

Prémiové boxy jsou hezký dodatek ale udělá herní cestu příliš snadnou. Naštěstí hra má tři jinou potíž vyrovnat k zvolit. V každém případě, podle mého mínění, tato hra je mnohem lepší než prequel. Tak, jestli vy si myslíte, že nindžu králíky je dobrá hra, pak International nindža králíci rozhodně má cenu zkoušky.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Villa Crespo Software

Obrazek:International Ninja Rabbits - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo