Panzer Battles
Panzer Battles - náhled

We aktuálně nemít recenzi pro tuto hru. Napište jeden a nabízet to v nabízí subforumnebo poslat to přímo k našemu collectiveAB@outlook.co

...

In Search of the Lost Words Recenze

Recenze | Screeny


Při hledání prohraných slov (1996) je okouzlující vzdělávací hra přizpůsobený směrem k stavení čtení a zručností v chápavosti starších dítě. Grafika jsou okouzlující, a hra rychle se stává immersive, kreslením hráčem do jednoduchý ale zajímavý děj.

A magické vejce bylo použité v starověkých dnech zlým králem, za pomoci stejně zla (samozřejmě, jak mohl být jinak?) černokněžník, vybojovat celé země a zotročit jejich národy. Ale pak král zemřel, a černokněžník zapečetěné jeho tělo v chrámu na vzdáleném ostrově, zatímco vejce bylo ztracené pro historie.

Hra začíná kdy vejce líhne se do malé modré kreatury s trochu červenou anténou na vrcholu jeho hlavy. Teď on musí udělat jeho cestu přes série místností, stavení a vnější prostředí do té doby, než on dosahuje vzdálený ostrov kde on může rozbít kouzlo jež by přineslo zlého krále zpět k životu, zotročit svět znovu.

Hra

rozhraní je intuitivní a snadno použitelný; jednoduchý ukázat a kliknout vybírá a jmenuje objekty, z nichž některé jsou zvýrazněné později pro použití v sidebar. Každý objekt kdy odkliknutý odmění vás s rozkošnou animací, a někteří jsou brány do minigames, většinou paměť a match - up vyzývá, celou cestu skrz hlavní děj který dá vám extra příslovce a přídavný jména která hodit se později.Na konci každého stupně, tam je část příběhu vejce, a rozšířením kreatura, která má propasti v tom že musíte se naplnit - ův ztracenými slovy ' titulu.

Když jste jednou nalezené každé slovo (a část z nich nejsou zřejmí vůbec, jako kliknutí na velkou vázu jen mít to nazvalo papouška protože to je to, co skrývalo se v tom) vy můžete postupovat k další fázi vaší cesty.

Mé jediné brblání s hrou je že v době to stalo se něco jako skrytým objektovým cvičením, s jedněmi nebo dvěma slovy téměř nemožné aby našla, braní teorie hledání k extrémního.Ale jakmile vy dostanete se přes zklamání a dařit se vyhrát, vy odpustíte muset najít ' kuráž ' v kmenu stromu a připouštět že to byl rozkošný titul který má cenu hry-skrz nejméně jednou, jen pro příčinu zvědavosti.

Ne nejvzrušující nebo složitá hra já jsem vůbec kdy hrál v jeho žánru, ale to má šarm a myšlenku za tím, tak já dám tomu dobře zasloužený 3.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Compedia Software & Hardware Ltd.

Obrazek:In Search of the Lost Words - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo