Blades of Steel
Blades of Steel - náhled

Blades Steel byl první počítačová hra hokeje co jsem kdy hrál. To bylo na C64. Já musím říct vám hned ačkoli, kterou tuto hru byla portov

...

Head over Heels Recenze

Recenze | Screeny


Far, daleko od našeho hvězdy Sol leží Blacktooth impérium, zlé impérium, čtyři světy zotročený planetou Blacktooth. Všechny otrocká světy bublina s nepokojem, ale kvůli utiskující povaze jejich vladařů oni nikdy nedosáhnou teploty varu, oni všichni postrádají vůdce aby kreslil masy obyvatelstvo radisty společně.

Blacktooth sám je vůbec ne- lépe, svět přísně řízený jeho dynamickými vůdci pro tak dlouho, že lid dokonce nemyslí si o revoluci. Národy sousedních hvězd dostávají moc obávaly se o znamení vojenské expanze z Blacktooth a poslal špion ze svobody planety k podívá se, zda on může tlačit otrocké planety do plného povstání nálezem korunami ztratily kdy Blacktooth převzal. Kreatury svobody jsou moc cizí v tom, že oni jsou vytvoření z páru symbolických zvířat která přizpůsobila se operovat buď independantly nebo, k jejich vzájemné výhodě, spojit jak jedna - hlava osedlaný v patách, a vskutku tyto ARE theirnames a oba jsou vysoce trénovaní špioni.

Tak začíná příběh hlavy & podpatků, dvou nejpopulárnějších a úspěšných atari znaků vůbec kdy udělaných. ALL kdo zkoušel tuto hru jen jednou byla hákovitý pro život. A nakonec.... teď je čas na to hrát hru znovu. RetroSpec a Ocean spojil síly a oni udělali okno remake hry aby určila přesnost AND s lepší grafikou!

Co ještě můžete žádat o? Jestli ještě nikdy není vyzkoušená tato hra předtím, nechejte mě jen říct že to je jedním z nejvíce originální her hádanky vůbec kdy vytvořily skrz celou éru hraní, a přes VŠECHNY herní konzoly! Střemhlav je jedním z nejvíce jedinečné a vyzývavé hry vůbec kdy vy najdete.

Příručka zahrnutý v souboru říká vám vše co potřebuje vědět o hře. Já vím, že vy chystáte se milovat tento klenot!


Rok vydaní: 2004

Vydali: Retrospec

Obrazek:Head over Heels - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo