Rad Warrior
Rad Warrior - náhled

To je PC konverze hry nazvaného Sacred obrnění Antiriad vytvořený pro C64. Hra dostala nejlepší chvály ze spisovatelů a kritiků, třebaže

...

Battles of Destiny Recenze

Recenze | Screeny


Jeden z mnoha strategických hr uvolnily skrz QQP (kvantové kvalitní produkty), bitvy Destiny má mnoho rysů který nastavily to kromě žánru v jeho dni.

Hra se uskutečňuje po jaderné válce, a vy hrajete jako jeden z až do čtyř frakcí boje pro kontrolu nad světem. Pro začít, vy máte dvacet jedněch map aby zvolily; jakmile vy vyberete si vaši mapu, vy jste pak schopní vybrat si počet oponentů, stejně jako jejich bojová hodnocení, a vítězství podmínky pro hru. Vítězné podmínky vám dovolí specifikovat celkový počet závitů v hře nebo vítězství skóre - nebo můžete si vybrat mít bez omezení vůbec, znamená, že vítězství způsobuje celkové zničení vašich nepřátel. Vy vyberete si zda hráči budou začínat s 1, 3nebo 10 města, a AI úroveň pro každý z vašich počítačových oponentů. Pak, jen dejte si jméno a vybere vlajku kterou bys chtěl představovat vaši frakci, a hra je na!

Hra sám nabízí mnoho voleb. Tam jsou čtyři jednotky země, tři vzdušné síly a dvanáct námořních jednotek aby zvolily. Navíc, vy můžete mít vaše město zaměření se na rostoucí jeho průmyslovou úroveň, která umožní mu vytvořit jednotky rychleji; konstruujte radarovou stanici, která dává rozšířený zorný paprsek pro vaše města; a stavební řízené střely, které podobají se řízeným střelám, pro jednorázový pokus o cokoli kolem vašeho města.

Se všemi těmito výrobními a vítěznými volbami, vy můžete najít sebe reprodukci bitvy Destiny mnoho času na to zkusit jiné strategie.

AI Je schopný, zvláště jakmile vy dostanete se do vyšších potíží. Navíc, hra jde - mapovým editorem, tak jestli vy najdete mapy poskytly aby nebyl - vaše záliba, vy můžete vytvořit vaši vlastní!

Vy najdete odpověď klíč k ochraně proti kopírování lokalizovaný v textovém souboru v herním archivu.

Hra běží dokonale v DOSBOX; jen, někdy to narazí na C: vybízejte bezdůvodně. Toto nemá nic společného s DOSBOX, jako já pamatuji si, že se to stalo kdy já jsem hrál to původně.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Holistic Design, Inc.

Obrazek:Battles of Destiny - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo