PGA Tour Golf
PGA Tour Golf - náhled

Já jsem vždy byl jsem byl fascinovaný hrou golfu, ale musím připouštět, já nejsem velmi dobrý na to (třebaže já jsem jen zkoušel to dvakr

...

Battles of Destiny Recenze

Recenze | Screeny


Jeden z mnoha strategických hr uvolnily skrz QQP (kvantové kvalitní produkty), bitvy Destiny má mnoho rysů který nastavily to kromě žánru v jeho dni.

Hra se uskutečňuje po jaderné válce, a vy hrajete jako jeden z až do čtyř frakcí boje pro kontrolu nad světem. Pro začít, vy máte dvacet jedněch map aby zvolily; jakmile vy vyberete si vaši mapu, vy jste pak schopní vybrat si počet oponentů, stejně jako jejich bojová hodnocení, a vítězství podmínky pro hru. Vítězné podmínky vám dovolí specifikovat celkový počet závitů v hře nebo vítězství skóre - nebo můžete si vybrat mít bez omezení vůbec, znamená, že vítězství způsobuje celkové zničení vašich nepřátel. Vy vyberete si zda hráči budou začínat s 1, 3nebo 10 města, a AI úroveň pro každý z vašich počítačových oponentů. Pak, jen dejte si jméno a vybere vlajku kterou bys chtěl představovat vaši frakci, a hra je na!

Hra sám nabízí mnoho voleb. Tam jsou čtyři jednotky země, tři vzdušné síly a dvanáct námořních jednotek aby zvolily. Navíc, vy můžete mít vaše město zaměření se na rostoucí jeho průmyslovou úroveň, která umožní mu vytvořit jednotky rychleji; konstruujte radarovou stanici, která dává rozšířený zorný paprsek pro vaše města; a stavební řízené střely, které podobají se řízeným střelám, pro jednorázový pokus o cokoli kolem vašeho města.

Se všemi těmito výrobními a vítěznými volbami, vy můžete najít sebe reprodukci bitvy Destiny mnoho času na to zkusit jiné strategie.

AI Je schopný, zvláště jakmile vy dostanete se do vyšších potíží. Navíc, hra jde - mapovým editorem, tak jestli vy najdete mapy poskytly aby nebyl - vaše záliba, vy můžete vytvořit vaši vlastní!

Vy najdete odpověď klíč k ochraně proti kopírování lokalizovaný v textovém souboru v herním archivu.

Hra běží dokonale v DOSBOX; jen, někdy to narazí na C: vybízejte bezdůvodně. Toto nemá nic společného s DOSBOX, jako já pamatuji si, že se to stalo kdy já jsem hrál to původně.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Holistic Design, Inc.

Obrazek:Battles of Destiny - stáhnout

42xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo