Rampart
Rampart - náhled

Zde jde pravdivou arkádu klasickou. Opevnění je jedním z her, které jednou naplnily arkády hraní po celém světě. Původně uvolněný od Atar

...

Counter-Strike 1.6 nonsteam Recenze

Recenze | Obaly | Screeny | Čeština | Tapety


Counter-Strike 1.6 je nejznámější a nejhranější akční multiplayerová hra na světě. Jedna z mála her které se hrála před 10 lety a ještě minimálně dalších 5 let se hrát bude a právě proto vám dáváme možnosti si CS 1.6 stáhnout.

Vysvětlovat pro zdejší pařany o co ve hře jde mi přijde až trapné ale budiž. Ve hře proti sobě hrajou teroristé a policisté. Hraje se na kola, a na fragy. Kolo skončí, když teroristé odpálí bombu, nebo policisté ji zneškodní. Může také skončit tím že všichni hráči z jednoho týmu zemřou nebo policisté odvedou rukojmí do bezpečí a do třetice osobně znám jen jednu mapu s tímto úkolem a to je VIP, což znamená že policisté mají mezi sebou jednoho hráče který má speciální oblek a základní pistolku a musí se dostat živ k vrtulníku.

Co dělá Counter-strike 1.6 tak oblíbeným je právě multiplayer. Můžete hrát na tzv. Steamu, kde hrajou špičky hráčů co hrajou WCG či velké turnaje, ale musíte si Steam koupit. Většina hráčů co to hrajou pro zábavu hrajou tzv. nonsteam.

Nonsteam patch ke stažení

Cheaty do CS 1.6

Nonsteam CS 1.6 servery


cs-live.cz public - 123456798

cs-live.cz public - 123456798

cs-live.cz public - 123456798

cs-live.cz public - 123456798Rok vydaní: 1999

Vydali: Sierra, Valve Software

Obrazek:Counter-Strike 1.6 nonsteam - stáhnout

48xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo