Alien Trilogy
Alien Trilogy - náhled

Hra na motivy známého filmu Vetřelec.

...

SkiFree Recenze

Recenze | Screeny


SkiFree je okénko hra kterých tam není moc co neříct, kromě: To je klasika.To bylo naprogramované od Chris Pirih, kdo v době byla programátor v Microsoftu. Hra nakonec přitáhla pozornost manažera pro Microsoft zábavní balík kdy on všiml si Pirih hrající to v práci, vedoucí k zahrnutí hry v dalším zábavním balíku vydání.

Hra má 3 hru-režimy: Bezplatný-styl, slalom a stromový slalom. Cíl Free - Style je moc vykonávat tak moc senzací jak je to možné. Během slalomu vy musíte lyžovat minulé vlajky v nejrychlejší času možnému. V stromovém slalomu, vy děláte základním způsobem stejný, ale kurs je moc těsnější a přidal překážky jako jsou stromy.

Hráč může udělat hezkých pár věci zatímco lyžování: skákání, vykonávající senzace, klepající další lyžaři dolů nebo jen narážení do náhodných překážek. :)

SkiFree je také dobře známý neslavným monstrem sněhu, který jeví se v 2000m a jí hráče. Vyznačuje se také mnoho velikonočních vajec, jako jsou chodící stromy. Grafika většinou se skládá z malých animovaných znaků, jako kleště a lyžaři, a MNOHO sněhu ale věří mi, to má moc hezkou náladu, dokonalý pro že sněžné/deštivo v neděli. Hra nemá žádné zvuky, ale podle mého mínění, které jen zvyšuje náladu.

Celkově, to je klasická hra Windows které byste měla opravdu vyzkoušet. A čistý 5! :)

to je poslední verze (1.04) zkompilovaný pro 32 - bitového Windows, které by mělo také pracovat na víně a 64 - bitových Windows. V něco navíc boxu, vy můžete (z někdy v budoucnu) stáhnout originální 16 - bitový SkiFree 1.0 to poslalo jak část Windows zábavního nacpe 1991.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Chris Pirih

Obrazek:SkiFree - stáhnout

32xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo