Immortal, The
Immortal, The - náhled

"Dunric, vy přišli k chránit mě! Já jsem v žaláři daleko pod. Vím že já mohu počítat s vámi!"

Tyto odtělesněná slova vašeho staréh

...

Co znamená číslo RTP u hazardn

Pokud jste někdy hráli výherní automaty nebo jiné hazardní hry, případně jste sledovali streamery hrající online, pravděpodobně jste se už setkali s termínem RTP. Víte ovšem přesně, co tato zkratka znamená a proč byste si její hodnotu měli vždy zjišťovat?

Jednoduše řečeno: RTP by vás mělo zajímat, abyste se dokázali dobře rozhodnout, jakou hru si zahrát a kterou raději nehrát.

RTP v kostce

RTP je zkratka z Return To Player (návratnost hráči) a popisuje částku, kterou automat vyplácí hráčům po velkém počtu otáčení. Obvykle se vyjadřuje v procentech. Například automat s RTP 97 % vrátí 97 EUR z každých 100 EUR, které do něj hráči vloží. Tato informace tedy v podstatě vysvětluje, kolik můžete vyhrát a prohrát.

Je však důležité si uvědomit, že toto číslo je vypočítáváno z velkého počtu otočení, obvykle milionů. Během vaší krátké hry se tedy může stát cokoliv. Možná nevyhrajete nic, a možná naopak více, než jste čekali.

Zajímavý je i údaj o varianci

Variance je v podstatě údaj uvádějící, jak často můžete vyhrávat. Automaty s nižší variancí jsou naprogramovány tak, že budete vyhrávat častěji, ale nižší částky. U slotů s vyšším rozptylem vás čekají vysoké výhry, ale šance na ně není moc vysoká, menších a středních výher navíc není tolik.

RTP nastavuje vývojář softwaru

Kasino RTP v konkrétní hře nijak neovlivní. Koupí ji od vývojáře, který RTP nastaví prostřednictvím algoritmů. Někteří vývojáři (například Play?n GO) nabízí tu stejnou hru s několika variantami RTP.

Kde RTP zjistit, pokud si podle něj chcete vybrat výherní automat? Není-li hodnota uvedena přímo v kasinu, můžete pátrat na webových stránkách výrobce, údaj někde najdete. Hledejte na stránkách výrobců uvedených tady. Vždy potřebujete vědět, kdo daný automat vytvořil, tuto informaci zjistíte buď v kasinu, nebo opět samostatně na internetu. Trocha pátrání se vyplatí.  1. Angelo (16.06.2021)
Co znamená číslo RTP u hazardn -
Autor:
2 + 3 (Opište první číslo)
Obsah :