oldgame.cz — régi és retró játékok ingyen online
HU
95 Asztal
oldgame.cz › Szimulátor ›

NASCAR Racing 2

_□✕
Ablak:
Jelentkezz be és mentsd az állásokat — másik gépen vagy mobilon folytathatod. Ingyen.
NASCAR Racing 2

Élő csevegés — NASCAR Racing 2

_□✕
élő csevegés csevegj erről a játékról élőben — légy kedves

Még nincs üzenet. Írj elsőként!

1996 · Szimulátor, Verseny · MS-DOS / PC

Játékinfó_□✕

A NASCAR Racing 2 játékról

A NASCAR Racing 2, amelyet 1996-ban adott ki a Papyrus a Sierra kiadásában, mérföldkő volt a komoly versenyszimulációk terén. A Papyrus az eredeti NASCAR Racinggel és IndyCar-szimulátoraival már kivívta hírnevét a hitelesség terén, a folytatás pedig tovább vitte a stock-car élményt élesebb grafikával, teltebb mezőnnyel és olyan fizikai modellel, amely valódi tiszteletet követelt a súly, a tapadás és a lendület iránt.

NASCAR Racing 2 – screenshot 1

Ez nem árkád versenyjáték volt. Az autó beállítása – a gumik nyomásától a szárny dőlésszögén át az áttételekig – tényleg számított, és egy csapatnyi autó megtartása teljes sebességnél Daytonában vagy Talladegában megpördülés nélkül igazi koncentrációt igényelt. A játék támogatta a teljes szezonos bajnokságokat, a részletes telemetriát, a keményvonalasoknak pedig a kormánykontrollereket és a többjátékos módot, így a kilencvenes évek végének növekvő online szimulátoros versenyzőközössége kedvencévé vált.

Vizuálisan ma már látszik rajta a kora, hiszen a kilencvenes évek közepének alacsony felbontású módjaiban fut, de az autókezelés a mai napig hitelesnek hat – olyan módon, amit sok látványosabb játék sosem ért el. Aki kíváncsi a modern versenyszimuláció gyökereire, annak a NASCAR Racing 2 fontos lépcsőfok, és vezetni még ma is meglepően élvezetes.

Video
NASCAR Racing 2 – gameplay video

Gyakori kérdések a NASCAR Racing 2 játékról

Játszhatok a(z) NASCAR Racing 2 játékkal ingyen online?
Igen – a(z) NASCAR Racing 2 játékkal itt, közvetlenül a böngésződben játszhatsz ingyen, telepítés és beépülők nélkül, asztali gépen és mobilon egyaránt.
Milyen platformon fut a(z) NASCAR Racing 2?
A(z) NASCAR Racing 2 egy MS-DOS / PC játék 1996-ből.
Mikor jelent meg a(z) NASCAR Racing 2?
A(z) NASCAR Racing 2 megjelenési éve: 1996.
Milyen műfajú a(z) NASCAR Racing 2?
A(z) NASCAR Racing 2 műfaja: Simulation, Racing.
Hogyan mentem el a haladásom a NASCAR Racing 2 játékban?
Ments a játékon belül — a menüjéből vagy F2/F3-mal. Ha (ingyen) bejelentkezel, az állás a felhőbe is mentődik, így másik gépen vagy mobilon folytathatod.
Legális itt online játszani a NASCAR Racing 2 játékkal?
Emulátoron keresztül játszol, közvetlenül a böngészőben. Hogy hogyan kezeljük az abandonware-t és a szerzői jogokat, a „Legális?” oldalon írjuk le.
Hogyan irányítom a NASCAR Racing 2 játékot?
Az irányítás ezen az oldalon, az Irányítás szekcióban van. Többnyire elég a billentyűzet — nyilak a mozgáshoz, Ctrl, Alt vagy szóköz az akciókhoz.
Játszhatok a NASCAR Racing 2 játékkal mobilon?
Igen — böngészőben fut telefonon és tableten is. Csak koppints a Játékra, semmit sem kell telepíteni.
Értékeld a játékot

Még nincs értékelés — legyél az első.

Hozzászólások a NASCAR Racing 2 játékhoz

(0)

Még nincs hozzászólás. Légy az első!

Gaming platform: MS-DOS / PC_□✕
About the platform 1981–2000

For two decades MS-DOS was the main gaming platform on PCs. Games launched from the command line and used sound cards like Sound Blaster or AdLib. DOS is the home of legends such as Doom, Prince of Persia and Commander Keen.

Maker: IBM PC / Microsoft  ·  Years: 1981–2000

Here on oldgame.cz you play it right in your browser via the js-dos emulator — no install, no plugins, on desktop and mobile.

Recommended controls: These games are controlled with the keyboard (see the controls table next to the game). A USB joystick/gamepad can make some titles more comfortable, but is not required.

» More about this platform on Wikipedia

NASCAR Racing 2-hoz hasonló játékok

_□✕

További Szimulátor játékok

_□✕
» Véletlen