Dig It
Dig It - náhled

Kopá to! je arkáda platforma vytvořený pixelem Painters v roce 1996.

Vy jste kopaní Kewl, nový prospektor dvojitý kopal farmu. Jed

...

Se starou herní konzolí zavzpo

Se starou herní konzolí zavzpomínáte na zlaté časy her

Herní průmysl se dynamicky vyvíjí a na současných herních konzolích naleznete hry, které někdy vypadají více realisticky než film. Každého z nás ale občas přepadne stesk po starých dobrých herních klasikách. Tak si trochu té nostalgie dopřejte a opět si zahrajte staré herní pecky na oblíbených retro konzolích!

Říkají vám něco legendární tituly Diablo, Doom, Crash Bandicoot nebo Tekken? A přepadá vás při vzpomínce na propařené hodiny u těchto her nostalgie? Už nemusí! Dopřejte si autentický zážitek těchto her na staré dobré konzoli. Ty se v běžných herních obchodech neprodávají, ale na internetu je naleznete.

Představíme vám TOP tři retro herní konzole a taky vám poradíme, kde konzole seženete. To, kdyby vás náhodou přepadlo nutkání zavzpomínat na zlaté herní časy.

Legendární klasika PlayStation 1

PlayStation 1, to je legenda mezi všemi konzolemi. Dnes už máme oblíbený PS 3 a také PlayStation 4. generace, ale PlayStation 1 zůstává nesmrtelnou klasikou, která navždy proměnila herní průmysl. PS 1 dal vzniknout celé řadě legendárních sérií jako jsou Medal of Honor, Gran Turismo nebo Spyro the Dragon. První PlayStation má na svědomí SONY, které tuto konzoli uvedlo v roce 1994. PS 1 jako první konzole překročila počet 100 milionů prodaných kusů.

PlayStation 1 se už dlouhý čas nevyrábí, takže ho v běžných obchodech nenajdete. Naštěstí je běžně dostání v bazarech a na eBay.com. Věděli jste, že na nákupu PS 1 můžete dokonce ušetřit? Stačí využít cashback od Tipli a z nákupu se vám vrátí část peněz zpět. Díky tomu vám zbydou peníze i na hry a nebudete se muset na vaši staronovou konzoli pouze dívat.    

X-Box, aneb vstup Microsoftu do herního světa

X-Box byl první herní konzolí od Microsoftu. Začal se prodávat před více než 15 lety a tituly jako Halo: Combat Evolved nebo Dead or Alive 3 si ihned vydobyly zájem herní veřejnosti. První X-Box vážil přes 4 kilogramy a mnoho z nás si ještě vzpomene na jeho ohromný ovladač. Celosvětově se prodalo 24 milionů kusů prvního X-Boxu a Microsoft navázal na jeho úspěch Xboxem 360.

Máte ještě X-Box doma? Pak určitě přemýšlíte, kde koupíte hry na tuto skvělou konzoli. Vyzkoušejte AliExpress a Tipli vám z nákupu vrátí 5 % částky.

První úspěšná kapesní konzole

Zapomenout nesmíme ani na kapesní konzole. Vzpomenete si na to, jaká byla první úspěšná kapesní konzole, které vděčíme za skvělý Tetris? No přece Game Boy! Na trh ji uvedlo Nintendo v roce 1989 a ihned po vydání se z konzole stal obří úspěch. Game Boy měl černobílý obraz a jeho úspěch pramení z jednoduchosti a intuitivního ovládání.

Konzole a hry na Game Boy naleznete pouze v bazarovém prodeji. Chcete ušetřit s Tipli? Pak si tuto legendární kapesní konzoli pořídíte výhodně na eBay.de.

Kupujte konzole a hry výhodně s cashbackem od Tipli

Zavzpomínejte na dobu, kdy byly hry ještě primitivní a nedokonalé. Ale právě to jsme na nich měli nejradši. A když už nějakou tu retro konzoli kupujete, nezapomeňte ušetřit s cashbackem od Tipli. Cashback Tipli funguje jednoduše. Vy nakupujete a Tipli vám z každého nákupu vrací peníze.

Největší výhodou cashbacku je, že šetříte každým nákupem, takže se nemusíte omezovat pouze na staré konzole, ale ušetříte i na úplně nových konzolích a hrách nebo prostě na čemkoliv jiném co nakupujete na internetu. Nakupujte chytře s Tipli a ušetřete každým nákupem.  1. Angelo (19.9.2017)
Se starou herní konzolí zavzpo -
Autor:
2 + 3 (Opište první číslo)
Obsah :