World at War - D-Day America Invades
World at War - D-Day America Invades - náhled

Ok, první já říkám vám že tato hra je trochu težké dostat použitý k tomu, aby a rozumět. Vy začnete v hlavním meně jak vy dělat ve většin

...

Fire and Forget II - The Death Convoy

|


Titus Interactive, lidé, kteří přinesli nám šílení Cars, také udělali opravdu legrační akci a automobiloví hra v roce 1989 palba na vyžádání a zapomene. To je druhá hra v sériích, udělaný v roce 1990.

Říká se takto. Zlý šílenec a jeho kamarádové jedou směrem k vašemu městu, připravený vyhodí to do vzduchu s nukleární bombou. Toto, musíte zabránit. Musíte projíždět pět úrovní střílení, skákání, létání a sebevražedných robotů, směrem k velkému šéfovi aby mohl zastavit ho z dělání toho k jeho vůdci. Na konci páté úrovně, vy budete vhazovat proti zlému šílenci v pokusu o zastavit ho z pálící nukleární bomby.

Jako většina počítačovýchher, tento má bodovací systém. Vy dostanete body pro každého robota a šéf, kterého vy dostanete a cíle jsou spočítaní potom co vy vyhráli úroveň nebo prohranou úroveň. Vy užíváte klíče k šípu urychlit, zpomalí, a otočení vlevo a vpravo. Vy užíváte mezerník aby střílel vaše automobilové' zbraně.

Co se týká hudby jde, může se to zdát jako vaše obvyklé značky a pípání. Já nemám slyšený víc než tři písně, ale oni jsou příjemní dost, aby jen dělají vás zastavit a poslouchat. Přinejmenším ke mně, v každém případě. Jeden v specifický že chytil moje ucho je hudba která hraje kdy vy ztratí hru.

Hra je poněkud obtížný. Vy pravděpodobně zemřete mnohokrát v této hře během do sebevražedných robotů.

Já jsem těšil se z této hry moc moc a naděje vy také. Já dám to 3 protože myslím si, že to mohlo by mít víc varianty v nepřátelích, zbraních, a hudba, ale dohromady, to je hra která by neměl být prošlá nahoru. Já předpovídám vy si užijete ten hodně.


: 1990

: Titus Interactive

:Fire and Forget II - The Death Convoy - stáhnout

7542xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo