Grand Prix Circuit
Grand Prix Circuit - náhled

Jedna z prvních závodních her, která se objevila na PC, je určitě zajímavá i dnes. Hlavní důvod proč jsme se tak málo zúčastňovali povinné š

...

Black Hole

|


To je velmi jednoduchá, ještě docela vyzývavá hra hádanky. To je vše o ne prohrávající vašich děl z mramoru.

Tam jsou modří a narůžovělý-červený díla z mramoru které vycházejí ze stran zelené paluby, a vy potřebujete aby manévrovali je. Jestli dvě díla z mramoru jiné barvy srazí se, zelené náměstí oni byli na právě teď zmizí - odkrytí černá díra a celý pozdější díla z mramoru mohla by propadnout to. Nicméně, jestli dvě díla z mramoru stejné barvy srazí se, oni tvoří cihlu.

Teď tyto cihly jsou ve skutečnosti věci, které potřebujete. Vy potřebujete aby nahromadili je aby jste mohli zvednout váš rovný bar (na levé straně obrazovky) a aby jste mohli sbírat cihly, které vy potřebujete aby udeřili je s mramorem další barvy. Takový mramor bude sbírat cihlu a pokračovat v posunu na ve stejném směru, zatímco mramor stejné barvy jak cihla jednoduše odkloní začínání posunující se v opačném směru.

Jediná věc vy musíte ovládat díla z mramoru jsou \ a // dlaždice vy můžete umístit na nějaké /každé /žádné zelené náměstí jestli tam není žádný mramor aktuálně na tom a mramor udělá 90 stupeň odevzdat daný směr.

A to je o tom. Jako já jsem říkal, jednoduchá, ještě veselá zábava a docela návyková. A pevná hra která by mohla být právě tu věc pro krátkou přestávku na vypití šálku kávy. Rozhodně mající cenu zkoušky!


: 1993

: ParaGraph

:Black Hole - stáhnout

5358xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo