Companions of Xanth
Companions of Xanth - náhled

Companions Xanth je /dobrodružná hra fantazie založené na sériích knih Piers Anthony. Vy hrajete roli kopal, mladý muž jehož přítel vyzýv

...

Team Fortress 2

| | Čeština |


Team Fortress 2 je týmová akční hra pro více hráčů z pohledu první osoby vytvořená společností Valve Corporation. Jedná se o pokračování hry Team Fortress Classic.

Poprvé byla zvěřejěna jako součást balíku her s názvem The Orange Box 10. října 2007 pro Windows a Xbox 360 a 22. listopadu téhož roku pro PlayStation 3.

Team Fortress 2 je týmovou akcí podobnou Enemy Territory. Proti sobě stojí dva tábory a snaží se dobýt území nebo těm druhým ukrást dokumenty. Nejde o žádné velké mapy, naopak akce je koncentrovaná na vcelku malém prostoru a nikdy to z vlastní základny nemáte k válečné linii daleko.

Máte na výběr z 9 povolání - každé je naprosto odlišné a představuje specifický přístup k hraní. Vyberou si všichni - rozený útočník sáhne po ultra rychlém Scoutovi, vyváženém Soldierovi s raketometem nebo po plamenometem ozbrojeném Pyrovi. Obranáři zvolí oblíbeného HeavyGuye s předimenzovaným kulometem, záškodnického Demomana s granátometem, odpalovatelnými a na zdech držícími minami.

V červnu 2011 byla hra pro PC a MAC uvolněna zdarma a její chod je podporován tzv. mikrotransakcemi.

Team Fortress 2 musíte stáhnout přes Steam.


: 10.10.2007

: Valve Software

:Team Fortress 2 - stáhnout

569xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo