REKLAMA

NÁHODNÁ HRA

Super Trio
Super Trio - náhled

Drákula je na volné noze znovu rozšiřovat obavu a teror na světě, a jediný kdo může zastavit ho jsou... myš, kočka a pes. Vážně? Tři mali

...

Outlaws Recenze

Recenze | Screenshoty


Outlaws je jedna z mála stříleček, jenž se odehrává na divokém západě. A musím říci, že se autorům povedlo námět zpracovat vskutku dokonale. Autentická atmosféra z tohoto titulu, dá se říci přímo hýří.

Příběh není nikterak vyjímečný, a jistě byste ho uhodli do tří pokusů, i kdybyste o hře nevědělí vůbec nic. Hlavnímu hrdinovi, tedy Vám, zkrátka skupina banditů zavraždila rodinu a Vy se vydáváte je pomstít.

Rukama Vám během cesty také samožřejmě projde několik zbraní, ať už klasický revolver, nebo puška či dynamit. Masakrování nepřátel se někdy může stát vcelku příjemnou zábavou, což jistě sami připustíte, když do protivníka nasypete dávku olova z brokovnice a on v důsledku realtivně propracované fyziky přelétne přes plot.

S technickou stránkou hry, tedy s grafikou a ozvučením to už nedopadlo tak slavně. Pravdou tedy je že autoři si mohli dát alespoň trochu více záležet na zpracování textur a díky tomu se výsledný dojem ze hry trochu kazí. Lépe než zvukové efekty samoté vám asi sedne hudba, která zní skutečně nostalgicky, zvláště v animacích mezi levely.


Rok vydání: 1997

Výrobce: Lucas Arts

Hodnocení hry:Oblíbené

nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddyNejde vám stará hra Outlaws stáhnout? Nefunguje download hry Outlaws? Napište to do komentářů - musíte být přihlášeni (Nemáte vytvořený účet?)
Misa 19.12.2015 reaguj
nejde mi stáhnout :(
olin 01.08.2011 reaguj
outlaws je dobrá hra
olin 01.08.2011 reaguj
outlaws je dobrá hra