PC Rally
PC Rally - náhled

V starých časech, kdy téměř každý stále užívaly DOS, já jsem byl závislý na všem závodění hrám - právě jako tento. Nicméně, PC rally padn

...

Cabal

|


Vy začnete být - ův armádu jednoho ' v Cabal, střelnice typová hra podle plánu operační Wolf nebo první linie. Vy nebojácný hrdina musí přebrodit zdánlivě nekonečnou zásobu vojáků, tanky a dopravy při zkoušení nedostat injekci nebo odfouknutý kouskům.Kontrola přímý užívá klíče k šípu pohybovat a ovládat cílící nitkový kříž, zatímco ' Z' střílí vaši zbraň, a ' X' hází granát. Vaše zbraň, s neomezenou municí, může být upgradovaný během herní hry sbíráním moc nahoru zastavila se umírajícího nepřítele. Granáty jsou v omezeném množství, ale klesnou spíše pravidelně vašimi nepřáteli jak oni spadají pod vaše krupobití horkého vedení.

Musíte uhýbat kulkám, granátům a dělostřeleckým skořápkám nepřítele, který je snadnější říkal než dělaný. Nezapomeněte vy můžete potopit, a ještě oheň, který může hodit se. Měl bys prosit vybrat si za cíl obrněná vozidla zatímco oni posouvají se jak oni nestřílejí na vás dokud oni nezastaví. Nějaká stavení a objektů terénu mohou být vyhozený do vzduchu pro nějaký rychlý, ale značné body (přijímání vy můžete zvednout body).

Pro pokročit z jednoho úrovně k další musíte zabít specifické množství nepřátel. Když jste jednou dokončená úroveň vy běžíte k další úrovni, do té doby, než vy dosáhnete konečného cíle, jako je helikoptéra.

Hudba nebyla nikdy slyšený a tam není žádný konfigurační volba pro to že já jsem mohl najít.Zvukový efekty základní fakta mluvčí ' pípá ' kdy vy zvednete moc nahoru. Grafika jsou přítomen v 16 - color EGA, pokud vy nevyberete CGA.

Annie uchopí vaši zbraň protože vy budete potřebovat to v Cabal. To je vy proti celé nepřátelské armádě, ale ne jako Rambo vy budete umírat levý a pravý!


: 1988

: Tad Corporation

:Cabal - stáhnout

7645xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo