Commander Keen 3: Keen must die
Commander Keen 3: Keen must die - náhled

Třetí díl této série byl stejně jako druhý a první vydaný v roce 1990 a opět jsme se nedočkali téměř žádných změn v herním systému.

...

BurgerTime

|


Největší kuchař v státech je na misi do udělat nejlepší cítící karbanátky vůbec kdy. Toto udělalo hot - dogs šílený a vejce jsou tvrdá vařený v každém případě, tak oni souhlasili s horkou-psí myšlenkou zastavit kuchaře.

Teď vy potřebujete aby vedli tohoto pána kuchařských potěšení kolem žebříků a vyhnout se vražedným lehkým jídlům. Na cestě vy potřebujete aby pošlapali přísady perfektního karbanátku (ano, teď vy víte proč karbanátek vůně jako nějaké kotevní propocené nohy) aby mohly shromáždit vábný prst-výprask s vysokým obsahem tuku karbanátek!

Vy dostanete bonus body jestli přísada karbanátku (to je dvě části bochánka, list salátu a kus mletého masa) tluče vejce nebo hot - dog při pádu dolů. Jestli padající přísada země na vrch další přísady té stlačí to automaticky (může způsobit řetězovou reakci, tak jde pro špičkovou řadu nejprve, ušetří čas).

Vy také dostanete se do snížit pepř v otravném lehkém jídlech tepání vy, ale to je jen časově řešení. Šťastný pro vás, vy posouváte se rychlejší pak ti otravné prevíty. Vy dostanete bonus papriky a šálky kávy jestli vy jste schopni sbírat je včas.

Jakmile vy uděláte čtyři karbanátky, vy pohybujete k další a pilněji úroveň a začne úplně znovu (ale věřit mě, to je skutečný úspěch aby dostal přístupovou úroveň 5). Dohromady veselá zábava málo návykové klasické hry, kterou já jsem miloval na C64 a najde hru této verze ještě lépe, proto já dokonce nevadí hroznou CGA grafiku (nejen to postrádá barvy, to je opravdu nízká kvalita).

Pro dostat stejnou kvalitu screenshot, vy musíte měnit nastavení v DOSBOX.radte se soubor! Strojový typ by měl být změněný z VGA (standardu) do CGA. Vyberte složený (TV mód) na začátku hry).


: 1982

: Data East Corporation

:BurgerTime - stáhnout

2206xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo