REKLAMA

NÁHODNÁ HRA

Goonies, The
Goonies, The - náhled

Dělá někdo pamatovat si albatrosy?Neřeknu to byl můj favorit 80s film, ale líbilo se mi to nicméně.

Dobře, tady je hra založený na

...

Bicycle Holiday Recenze

Recenze | Screenshoty


Jen včas pro nadcházející prázdninovou sezonu, Abandonia je pyšnýnebo přinejmenším rozpolcený, o představující prázdninové sbírce kola známých kartových her. Toto sbírka zahrnuje čtyři kartové hry: Přemostte, cribbage, poker a, samozřejmě, všudypřítomný solitér.

Všechny čtyři hry užívají Windows - type rozhraní udělalo slavný od Wes Cherry- ovo solitéra pro Windows uvolněný s Windows 3.1. To je, lesní zelené pozadí, obrysové tažení a nastavitelných voleb.

Cribbage, hra já nemám hraný od mého vysoké školy days - umu, 16 let dříve, je dobře vykonaný. Vyznačuje se rady a nabízejí prchá z bodu skórování tak vy můžete občerstvit vaši paměť na šílených pravidlech s tím spojený. Poker nabízí oba Draw Poker a druh pokeru, s párovými variacemi každými. Hrajte proti zajímavá směs znaků, jako je Archie (bunkr), reprezentovaný těžkým botou nebo Spockem ( Vulcana) určený Federation symbolem. Solitér uvádí 7 variace pro vás vychutnávat. Zatímco to je DOS-BASED hra to je právě tak hezké tak mnoho nabídek Windows. Ještě veselá zábava po všech těch letech já jsem hrál několik rukou hodnocení hry. Nakonec, most je hra, kterou já dělám nevědět, jak hrát, tak nemůže opravdu moc říct o to jiná než ta vypadá jako hezky dělaná jak další hry.

Dohromady, to je rodina-sejf, snadný aby hrál sbírku klasických kartových her s pevnou, osvědčenou herní hrou. To je dokonalý pro vaše matka, babičkanebo sestra pro hrát... a hernajs, rovnáte vy.


Rok vydání: 1991

Výrobce: SWFTE International

Hodnocení hry: 5 hvězdOblíbené

nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloNejde vám stará hra Bicycle Holiday stáhnout? Nefunguje download hry Bicycle Holiday? Napište to do komentářů - musíte být přihlášeni (Nemáte vytvořený účet?)