Shadow Warrior
Shadow Warrior - náhled

Shadow Warrior vydaná roku 1997 je od vývojářů 3D Realms. Hra běží na stejném enginu jako známější Duke Nukem 3D, nebo Redneck Rampage.

...

Blood

|


Blood je skutečně vyjímečná střílečka vydaná v druhé polovině devadesátých let společností Monolith. Dostane vás především svoji autentickou atmosférou a pokud ne, tak alespoň zajímavým příběhem nebo pestrým spektrem monster...

.. - přes běžné smrtky, zombie a pavouky jsou tu ale třeba i velmi nepříjemné běhající useklé končetiny (pokud vás chytnou, znamená to jistou smrt), dvojhlavý pes Cerberus nebo okřídlení démoni.

Grafika je na tehdejší poměry dostačující, naproti tomu ozvučení a hudba jsou naprosto úchvatné. Je to jeden s aspektů který výrazně vyzdvihuje kvalitu hry a dokresluje již i tak dosti děsivou atmosféru. Za zmínku stojí rovněž velmi vyvedený level design, který vás během bloudění levelem a hledání klíče jistě nejednou potrápí.

Na svoji dobu jde o velmi zajímavý kousek, jenž si svojí gameplayí získal spoustu hráčů, kteří si tuto pařbu rádi zahrají i dnes.


: 1997

: Monolith

:
samusova.g

nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddylakyfish 24.09.2010 reaguj
nejde mi to stahnout , muze nekdo poradit ? tuto klasiku jsem nehrall snad od 12.let ..
Angelo 26.09.2010
Díky za upozornění. Odkaz upraven.
El Diablo 21.03.2010 reaguj
Budu o tom pčemýšlet, bohužel jsem značně nedůsledný Něco solidního ze mne vypadne jen jednou za čas. :(
El Diablo 15.03.2010 reaguj
J? Blood to je klasika... :) http://eldiablo.webz.cz/pages/hry.html