Paperboy 2
Paperboy 2 - náhled

Z recenze originálního kamelota (od Danny252): Kamelot je jednoduchá ještě legrační ne-mozková hra. Vy hrajete roli chlapce zkoušejícího

...

Moto Racer

|


Moto Racer je arkádová závodní hra s motorkami v hlavní roli. Vyšla v roce 1997 vydala ji firma Electronic Arts, která v současnosti na nás chrlí každým rokem nové díly Need For Speed.

Na výběr máte z krosových a silničních motorek a protože se "silničkou" těžko vyrazíte do terénu tak k motorkám máte samozřejmě k dispozici i adekvátní tratě. Při spuštění hry, si můžete vybrat jeden ze tří režimů a to buď rychlý závod, kde si vyzkoušíte tratě a chování motorek, dále pak šampionát, kde změříte své síly s počítačovými protivníky, a samozřejmě také multiplayer po LANu nebo split-screenu. Existuje zde i žebříček jezdců, na jehož čelo se dostanete po dokončení všech závodů na prvním místě.

Hra už od začátku podporovala platformu Widndows a dokonce jednu z prvních verzí DirectX a to jí umožňuje do teď spustit i na novějších počítačích. Přesto že jako jedna z prvních podporovala také 3D akceleraci přes Direct3D musíte jí odpustit malé textury a další optimalizace způsobené mimo jiné také tím, že byla primárně optimalizovaná pro 3Dfx Voodoo.


: 1997

: Electronic Arts

:
nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo