Doom 2
Doom 2 - náhled

Druhý díl legendárního doomu je opět 3D first person střílečka (viděná očima hráče) a s prvním dílem si je velmi podobná.

...

Immoral study - Lesson 2

|


Druhou lekci náš zvrhlý učitel uštědří dcerce majitele nějaké (pravděpodobně) automobilky. Holčina si nejdřív hraje na drsňačku ale po tom co učitel přijde na to že se zamilovala do jednoho zaměstnance jejich firmy se zklidní. Učitel využije situace a přesvědčí jí že jí naučí takový věci že se do ní její idol hned zamiluje.

Popisovat další události snad radši ani nebudu. Kdo čekal ?slabší? úchylárny jako želé na poprsí bude zklamán. Dnes na řadu přijde mechanický píst nebo třeba vrtačka. Prostě libovka.

Další velice zajímavý prvek je druhý zaměstnanec firmy. Gorilí muž s deseti dany v judu. Mě ukončil hru dvakrát. Poprvé jsem zkoušel fintu s časopisem. (dělal jsem že si čtu, bohužel jediný časopis po ruce byl jakýsi zvrhlík roku, což se gorilákovi nelíbilo a skončil jsem pod schody s rozbitou lebkou.

Podruhé mě nečapal zrovna když jsem mladé slečně rval do rozkroku vrtačku.

Objevilo se mi na obrazovce jakési odpočítávání a já se musel rychle rozhodnout jak se zachovám. A pravděpodobně volba vymlouvat se, nebyla nejlepší.A tak mi skončila hra. Jen bůh ví co by se stalo dál. Jestli by gorilák odešel, nebo se přidal.. Kdo ví. Každopádně to je důvod k tomu abych se ke hře ještě dneska vrátil. A všem ostatním jí taky doporučuju.

Hra nijak nenavazuje na předchozí díl takže s klidem můžete přeskočit jedničku a vrhnout se rovnou na dvojku.


: 2000

: Himeya Soft

:
nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Druid