Warcraft II
Warcraft II - náhled

Té není žádné chybě která World válečnictví je jednoho ze světových nejpopulárnějších her. Vánice pracovala pilně aby půjčila převládání

...

Brány Skeldalu

|


Brány Skeldalu je česká počítačová hra žánru RPG, kterou v roce 1998 vytvořil Jindřich Rohlík. Hra kombinuje 2D a 3D grafiku. Hra nemá sice grafiku jako Crysis, ale za to má příběh který má dnes jedna hra ze sta.

Vaším úkolem je zničit 5 zlých mágů, jež na ostrově Rovenland nastolili svojí krutou vládu a snaží se otevřít zakázanou dimensi, skrz niž může proudit zlo. Do boje se pouštíte s družinou tří postav různých povolání. Postavy je možno vylepšovat přidáváním bonusových bodů k různým vlastnostem.

K vzkříšení této české legendy došlo v roce 2005, když k ní Ondřej Novák (programátor hry) dopsal zaváděcí program typu Win32 spustitelný pod Windows 2000/XP/Vista. Takže dnes není problém spustit hru i na Windowsd 7. Také později vzniknul Editor map a ikon. Fanoušci vytvořili i několik nových neoficiálních rozšíření z nichž je asi nejznámější dobrodružství Magika a její datadisk Sféra.


: 1998

: Napoleon games

:Brány Skeldalu - stáhnout

4639xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo