Crime Time
Crime Time - náhled

Já jsem opravdu zlobil se na mé bratry kdy on prodal jeho starého staršího kapitána 64, protože já jsem chtěl to, tak já jsem rozhodl se

...

Transport Tycoon Deluxe

|


Transport Tycoon Deluxe je strategická hra, kde hráč kontroluje dopravní společnost. Ta může přepravovat pasažery i zboží po silnici, železnici, vodě i letecky. Je možné hrát i s konkurujícími společnostmi, které kontroluje počítač.

Původní TT znal jen obousměrné semafory, TTD byl rozšířen o jednosměrné. Ty připouštěly průjezd jen daným směrem, pro vlaky v protisměru byl zákaz vjezdu. Toto umožnilo budování složitějších a výkonějších železničních sítí. Mnozí z dlouhodobých hráčů TT časem vymysleli složité layouty železničních křižovatek a terminálů, umožňující efektivní průjezd desítkám vlaků bez jakéhokoliv zpoždění.

Rovněž zde bylo možné si kromě běžného počasí mírného pásu zvolit tři nová prostředí: subtropické, subarktické a země hraček. Tyto krajiny se liší nejen vzhledem, ale i typy průmyslu. Rovněž se objevují i nové výzvy, například subtropické město se nebude rozrůstat bez dodávky vody. Nově byly zapracovány i koncepty těžby dřeva v tropických pralesech, nebo zpracování papíru z vysokohorských lesů. Hře to sice přidalo na různorodosti, avšak původní mírný pás zůstal dle aktivity on-line her stále nejpopulárnější.

Rovněž došlo i k změnám v názvosloví jednotlivých dopravních prostředků. Původní Transport Tycoon využíval vozidla snažící se alespoň svými názvy (technické parametry samozřejmě vzhledem k hernímu prostředí nemohly být identické) blížit realitě, novější Transport Tycoon Deluxe však v tomto otočil a použil jména nová, vycházející hlavně z jmen designérů hry. Hráči samotní si však mohli vytvořit vlastní uživatelskou sadu jmen.

Zahrajte si Transport Tycoon také na svém mobilním telefonu. Tranport Tycoon na mobil ke stažení!


: 1995

: Microprose

:
EWYQ

petrnson
Transport Tycoon Deluxe - stáhnout

6250xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo