REKLAMA

NÁHODNÁ HRA

Dracula in London
Dracula in London - náhled

Hluboký v Karpatách kreatuře nevýslovného zla žádného mrtvého ani žití terorizující místní obyvatele. Ale běda!, tato kreatura se rozhodl

...

Heretic Recenze

Recenze | Screenshoty


Heretic je z doby, kdy se ještě těmto hrám neříkalo FPS střílečky, ale doomovky. Hra běží na upraveném Doom enginu.

Narozdíl od Doomu, nebojujete někde na Marsu, ale vy jakožto hlavní hrdina musíte prozkoumat město prokletých a místo, kde staří mniši provedli tajemný rituál. Byl otevřen portál do jiného světa, jediná možnost, jak ho zase zavřít, je pouze z druhé strany.

Celé prostředí je velice temné a se skvělými zvuky vás hra neskutečně vtáhne do děje. Heretic byla také jedna z prvních her ve které jste mohli použít inventář, nebo se rozhlížet nahoru a dolů.

Nepřátele, golemy, gargoyly, nemrtví válečníky a další, můžete posílat do pekel celkem sedmi zbraněmi, např. hůlky střílející krystaly, kuše, magické rukavice či kouzelné hole.

Myslím si že tato hra je trochu neprávem zastiňována Doomem, ale většina pamětníků si ji ráda projede znovu, zatímco nová herní generace by si měla uvědomit, na čem jsme začínali a vyrostli. Tak trochu zapomenutá legenda. Rozhodně doporučuji.


Rok vydání: 1994

Výrobce: Id Software

Hodnocení hry:Oblíbené

nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloNejde vám stará hra Heretic stáhnout? Nefunguje download hry Heretic? Napište to do komentářů - musíte být přihlášeni (Nemáte vytvořený účet?)
mike422 21.11.2012 reaguj
Tohle byla nejlepší hra kterou sem v dětství hrával prošel sem ji snad stokrát skusim ji stáhnout , ale myslím si ze na Windows 7 to asi nepojede.
paddy 06.06.2010 reaguj
paradni pecka tohleto , tu jsem kdysi dohral, musim si to nekdy strihnout znovu :)