Wacky Funsters! The Geekwads Guide To Gaming
Wacky Funsters! The Geekwads Guide To Gaming - náhled

Předmět této hry je jednoduchý. Vy jste hráč ve jménu Geekwad a jsou nasátý do vašeho počítače. Vy stojíte před stárnoucím králem a on po

...

Grand Prix Circuit

|


Jedna z prvních závodních her, která se objevila na PC, je určitě zajímavá i dnes. Hlavní důvod proč jsme se tak málo zúčastňovali povinné školní docházky nebyl ani tak v midi doprovodu nebo krásné EGA grafice, ale především v neuvěřitelné hratelnosti. Kdo nezajel velkou cenu Monaka pod jednu minutu, prakticky jakoby nežil, natož aby se těšil nějaké popularitě..

Co se týče technického zpracování vozů, není na tom GP nejhůře. Vozy se mohou dostat do hodin, motor se při nedostatečném řazení dá spálit, jízda po trávě ničí gumy a na "pětku" se opravdu nerozjedete. Dnes se to zdá jako samozřejmost, ale v dobách, kdy socialistické podniky řídili počítače velikosti rodinného domu to nebylo zrovna obvyklé..

Hra obsahuje 8 licencovaných okruhů, mezi nimiž nechybí např. Brazílie, Německo či Itálie. Projet jimi můžete ve třech formulích tehdy nejprestižnějších stájí a to buďto v tréninku či v šampionátu. Každý závod předchází kvalifikace pro vybudování nejlepší startovní pozice v jezdeckém pelotonu, která je vždy jednokolová. Možnost nastavení obtížnosti či počet kol je samozřejmostí.


: 1988

: Accolade

:







Grand Prix Circuit - stáhnout

3304x



nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Dejwikk