Battle Wrath
Battle Wrath - náhled

Nech to být stanovený že můj účel hodnotící hry je aby byl tak ohleduplný jak je to možné. To je protože tam jsou všechny typy venku. Tam

...

WWF Wrestlemania - The Arcade Game

|


Toto zápasová hra je ryzí zlato!To dostává 5 z 5 ode mne.

Já nenávidím opravdu klauny! Tak není žádné větší potěšení pro mě než zmlátit DOINK! Ne moc co říct o této hře opravdu - až na to, že to je děsivý! Zvuk by mohl být trochu zlepšené - zvláště pochodování v hudbě zápasníků - ale kromě z toho...

Můžete si vybrat mezi 8 zápasníky v buď 1 nebo 2 hráčských režimech. Jestli 2 hráči jsou vybraní, vy můžete kopnout svinstvo z navzájem nebo budovat značkový tým (zkoušku výběr stejného zápasníka - to je kinda veselá zábava když tam jsou tři Yokozunas ve stejném prstenu).

Vy můžete soutěžit o mezikontinentálnímu nebo těžký váze titulu - ne velký rozdíl opravdu - až na to, že v mezikontinentální vás začnete bojujícího 1 hocha a skončit s třemi oponenty pro veliké finále. Na těžké váze úrovni vy začínáte s dvěma oponenty a skončit boj bitvy královské.

Ale dost o tomto - jestli vy máte nějaké další otázky číst začleněný soubor - to je ruční/pohybový seznam. Teď já mám nějakou vážnou havárii - tlapu - sponu - boinging dělat!!! Vychutnávejte hru!


: 1995

: Sculptured Software, Inc

:
nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo