Battle Wrath
Battle Wrath - náhled

Nech to být stanovený že můj účel hodnotící hry je aby byl tak ohleduplný jak je to možné. To je protože tam jsou všechny typy venku. Tam

...

Trolls

|


Kdy všechno je tma a každého šla do postele, nikdo ví co se stane. Tam jsou jen odhady aby byl udělaný. V Trolls, kterém odhadu je starý childsdream. Hračky obživnou a začít jejich den v říši divů které existuje z věcí aby byl nalezené v dětské ložnici a představivosti.

V Trolls, vy touláte se několik koridorů, volící svět aby hrál v. Každý svět počítá čtyři úrovně. Pro nějaký tmavý, záhadný důvod, málo babytrolls jsou rozptýlení kolem úrovní a to záleží na tobě sbírat je. Sbírejte jste všichni a vy můžete jet okřídleného vepře k další úrovni. Jak jste jedni z těch polovinydevadesátých lét písní do kola s jejich kulatými tvářemi a jasně barevnými vlasy, váš status je ukázaný skrz vaši vlasovou barvu. Purpur je normální. Kdykoli vy jste zasažení, vaše vlasy červená. Jed zelený dělá vaše tělo těžké jak vedení.

Ozbrojený s yoyos vy můžete naleznete v balonech všude, je na tobě vyšplhat se na hřebeny, zabít několik absurdní nebo dobře-tažený, třebaže oni jsou vždy dobře-tažený, nepřátelé a sbírat prozpěvovat si děti. Když jste jednou dělaný toto ve čtyřech úrovních, které světě je zavřený a je čas kontrolovat na další. Během těchto úrovní, vy můžete sbírat dopisy pro buď slovní prémie nebo falešná. Formování slovní prémie bere vy k bonuslevel kdy vy jste skončili proud jeden. Kdy vy jste tvořili falešný, vy jste vzatí k falešné úrovni. Rozdíl mezi oběma, je to, že ve falešné úrovni, vy potřebujete aby našli jistý objekt v stanovené době nebo vy ztratíte život. Prémiové úrovně jsou bez jakéhokoliv nebezpečí vůbec.

Grafika jsou jasně barevná, všechny propečená a inspirace k představivosti. Všechny animace jsou plynulé a promyšlený do detailu. Všechno enemies're navrhl s velkou představivostí a smyslem úrovně designu, společně s ujistí se, že pohled celkem by nedostal opakovaný. Třebaže pozadí mohla by pracovat toto k dispozici, variace nepřátel vy se setkáte s po cestě udělat, že vypadáš minulost tuto.

Písně do kola je ohromná hra, veselá zábava aby hrála a veselá zábava aby sledovala. Někteří nemusel by jako extrémní použití jasných barev, ale to je dobrá změna z celý tmavý, stinný her kde vy nevidíte co se stane dva kroky před vámi. Jestli vy buď máte děti, jsou děcko nebo narkoman, tato hra je perfektní download pro vás.


: 1992

: Flair Software

:Trolls - stáhnout

7514xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo