Backgammon
Backgammon - náhled

Vrhcáby je jeden z těch klasických stolních her které byly snadné učit se / dozvědět se ale obtížné aby zvládly. Hrajte proti počítač nem

...

Silverball

|


Jak komerční sledování nahoru ' impozantního tivoli ' , Silverball byl následník prvního tivoli PC-GAMES mající opravdu realistické zvuky, rampy, komplexní prémiové systémy a cíle dosažený na prknech. Jak CPU rychlost byla nízká nyní, nabídka pro volbu parametrů obsahuje nastavení týkající se grafické kvality která byla dost neobvyklá nyní. Grafika je dobré a SoundBlasterovy zvuky realistický jak v hale hazardu.

Silverball jde s pěti stoly: Fantazie, Nova, krev, kulečník Champ, a Odysea. Rozšířená verze "Silverball Plus 2" zahrnuly dva extra stoly: Warbot a Duel, který byl více nebo méně stejný jak Excalibur a Magic stoly z impozantního tivoli. Prkna zdají se být velmi jednoduchý, ale vyřešit aby měla hodně tajemství a skrytých prémiových světel a děr, ramp a tak dále Vyzkoušejte to! Možná, že vy stále dostanete závislý na této tivoli hře která jednou byla milník v hazardu hře haly.


: 1993

: Digital Extremes

:Silverball - stáhnout

8835xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo