Gloriana
Gloriana - náhled

V středním 16. století ohromná královna byla věnovala na trůnu Anglie. Elisabeth 1. vzala cestu, která udělala její království jedno z ne

...

Marios Game Gallery

|


To je pětihvězdičková hra.

Vážně. Já se nestarám, co celé Mariovo fanoušky nebo Screwattacks nebo jakýkoliv slovo o tomto, já myslím, že to je pěkná hra.

Mariova herní galerie, udělaný souhrou, je základní sbírka společenských her; Dámy, Backammon, šla ryba, jachta (Yahtzee) a domina. Hry jsou jednoduché, veselá zábava a snadný aby učila se / dozvěděla se, také. To je perfektní čas-zabiják.

Teď, co je zlato o této hře je Mario samotný: On je váš hostitel a oponent v každé hře. Také, toto je první hra v kterém Marioovi mluvil. Ano, náš milovaný klempíř mluví v této hře - více linek než v jiném hře, kterou on byl v. Navzdory jak děsivý tento zní, jeho totálně humorný a pravděpodobně dát vám hezké smích nebo dva (zkoušku hraní "jít ryba", vy uvidíte co já mám na mysli). Mariův hlas je poskytnutý od Charlesa pedanta, muž, který pokračuje v tak dokonce dodnes. Žehnejte jemu.

To není konečná hra, ani nejdelší nebo něco takového, ale já jsem byl měl výbuch hrající to. Opravdu veselá zábava a docela zábava. Díky, Mario.

Hra byla později znovu-uvolněný jak špatně pojmenovaný Mariovy FUNDAMENTALS. Nemít vyzkoušený to já sám, ale já slyšelo že to je technicky stejná hra.

Technická poznámka: Toto hra pracuje hezky na obou Windows XP a DOSBOX. Nicméně, úvod je závada na DOSBOX kdy viděný na fullscreen, a na XP I ne - dařila se dostat hudbu pro práce. Vaše volba.


: 1995

: Presage Software, Inc.

:Marios Game Gallery - stáhnout

7134xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo